Авторські статтіПодорожі

Фотографії відпочинку у Австрії – місця, у яких варто побувати

Австрія приваблива в любу пору року. Тут є місця, де цілий рік можна кататися на лижах і сноуборді, і в той ж час, велика частина території країни відрізняється м’яким яким кліматом, який дозволяє і восени насолоджуватися теплом і яскравим сонцем.

Ми вирішили звернути свою увагу озера, відпочинок на березі яких може стати по-справжньому райським.

Факер –Зе (або «Південне озеро»)

Відпочинок біля цього озера буде різноманітним. Факер-Зе не просто так отримало свою назву, це озеро знаходиться на самому півдні Австрії і кількість сонячних годин в цій місцевості найбільше. Ви можете провести романтичний вечір на березі озера, але вже рано вранці обов’язково вирушайте на сусідню гору Міттагскогель, звідти відкривається просто неймовірний вид на схід. І не варто лякатися сходження. По-перше, воно не таке вже тривале, а, по-друге, воно того однозначно варто.

До того ж, на озері Факер-Зе можна сплавитися на каное по болотистих місцевостях, де можна познайомитися з унікальним тваринним і рослинним світом.

Вайсензее

Вайсензее – саме тепле озеро Австрії, розташоване високо в горах. Температура води тут вище 22 градусів, і ранньої осені тут все ще сезон. До того ж, навіть якщо ви не збираєтеся купатися, по озеру можна покататися на каяку, де вам запропонують смачну вечерю в супроводі ароматних вин.

Мілльштеттер-Зеє

Води Мілльштеттер-Зеє багаті мінеральними речовинами, тому купання там не тільки доставляє задоволення, але і приносити користь для здоров’я. На світанку можна відправитися в невелику подорож на дерев’яна яній човнику, яка доставити вас в найкрасивіші потаємні куточки озера. До того ж, прямо на березі Мілльштеттер-Зеє є купальня з масажем, сольовою лазнею, відкритим басейном та іншими опціями, які дозволять відпочиваючим як слід розслабитися.

Оссіахер-Зеє

Це озеро найчастіше приваблює тих, хто любити активний відпочинок. Любителів водних видів спорту тут дуже багато. Але не тільки, скажімо, віндсерферів є чим себе зайняти. У цій місцевості можна влаштовувати непогані піші прогулянки і велозаїзди. Уздовж берегу, наприклад, проходить 27-кілометровий велосипедний маршрут.

Хочеться в небо? І це бажання тут можна здійснити. Завдяки висхідним потокам повітря і близькості високогірного пасовища, політати на параплані тут можна в задоволення.

Недалеко від перерахованих вище водойм також знаходяться озера Вертер-Зе і Клопайнер-Зе. А навколо всіх шести озер проходити пішохідна стежка довжиною 54 кілометри. Цей складний, але красивий маршрут теж можна пройти, якщо витратити на відпустку у цих місцях трохи більше години.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України