Авторські статті

Схожість сценаріїв насторожує: до Грети вже була дівчинка, яка з емоціями розповідала про озонові діри

Минулого тижня багато галасу було з-за виступу в Нью-Йорку екологічної активісткі Грети Тунберг. Можливо, вона з високої трибуни ООН на сто відсотків правду казала, але після її виступу стала зрозуміла одна річ: навіть, якщо діти будуть просто читати таблицю множення, тобто, говорити очевидні речі, їх не можна залучати до політичних ігор. В такому віці вони в принципі не можуть розуміти всю складність проблем. Тому озвучують ті, що їм вклали в голову дорослі. А дорослі можуть маніпулювати дитячим свідомістю. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише журналіст і блогер Юрій Луканов.

Він зазначає, що стосується даного конкретного випадку, то дівчинка не просто щось озвучує, її обличчя перекошене від ненависті. Вона емоційно заводить публіку. Так ведуть себе шамани. Так не озвучують наукові проблеми. Це тиск на емоції, а не закликів до розуму.

Луканов пише, виявляється, кілька десятиліть тому вже була одна така дівчинка, яка виступала в ООН з приводу озонових дір. Катастрофи не сталося. Альо тепер сценарій повторюється. «Природно, у мене, як у дилетанта, виникає сумнів: чи не обманюють мене на цей раз історією з глобальним потеплінням? Може, і немає. Але схожість сценаріїв насторожує», – написав журналіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України