Політика

Зеленський прокоментував свою розмову з Лавровим: Він до мене підійшов і сказав, що РФ дуже хоче завершення війни на Донбасі

Глава української держави Володимир Зеленський заявивши, що провів коротку розмову з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим у рамках урочистого прийому 24 вересня в Нью-Йорку, передає Голос українською з посиланням на «Інтерфакс-Україна». Слів Зеленського, Лавров нібито сказавши йому, що Росія хоче припинення війни на Донбасі.

«Пан Лавров підійшов до мене, сказавши, що хоче познайомитися. Він сказавши, що РФ дуже хоче, щоб війна закінчилася на Донбасі, і привітав мене з обміном утримуваними особами між Україною і Росією. Був дуже коротка розмова, ми в черзі стояли», – розповів президент він журналістам на брифінгу в Нью-Йорку після закінчення своєї зустрічі в середу з американським президентом Дональдом Трампом. Крім того, глава держави зазначив, що українська сторона робить все для припинення війни на Донбасі.

«Це наша країна, це наша земля, якщо ви в Росії готові, добре, давайте закінчимо війну, віддамо нам наші території, обміняємо людей», – прокоментував він свою розмову з Лавровим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України