Новини

ЩО Ж СКАЗАЛА ЗАСТУПНИК ДЕКАНА 18-РІЧНОЇ МУКАДДАС, ПО СУТІ, ЩЕ ДИТИНІ, ПІСЛЯ ЧОГО ВОНА ЦІЛЕСПРЯМОВАНО ВИРУШИЛА ПОКІНЧИТИ СОБОЮ???

Друзі з гіркотою в серці повідомляю Вам про трагедію, яка стала з нашої зниклої Мукаддас 30.01.2018 р.

Мукаддас народжена в Туркменістані, вихована в узбецької сім’ї з 7 –го класу готувалася і мріяла стати стоматологом.

Вступивши 2017 р. НМУ ім. Богомольця, розумна, цілеспрямована, життєрадісна Мукаддас мріяла його закінчити відзнакою. Навчалася в англомовній групі і була старостою. Синхронно перекладала студентам лекції з російської на англійську.

Як з’єднання ясувалося, деканат по роботі з іноземними студентами НМУ ім. Богомольця під годину не подавши документи Мукаддас в міграційну службу для отримання посвідки на проживання.

За тиждень до зникнення Мукаддас Посольство Туркменістану попросив її принести завізована деканом факультету заяву про сприяння у вирішенні питання з видом на проживання в Україні.

Заступник декана по роботі з іноземними студентами НМУ ім. Богомольця Тимохіна Тетяна Олександрівна навіть не прочитавши заяву порвала Мукаддас і віддала їй у руки, повідомивши їй, що вона нічого підписувати не буде. Очевидно, що Тимохіна Т. А. чекала як і від інших студентів подяки за послуги з отримання виду на проживання, а не порожнє заяву. Заплакану Мукаддас чекала її двоюрідна сестра, до речі, студент 2-го курсу цього ж Вузу.

Батьки Мукаддас знали про проблеми з отриманням виду на проживання, і якщо не продовжать візу і не отримувати дозвіл на проживання її можуть відрахувати з університету, тому пропонували їй виїхати з України і в’їхав їхати заново з новою візою або взяти академвідпустку і продовжити навчання через рік. Посольство Туркменістану в Україні запропонував вирішення питання без виїзду Мукаддас України за листом з університету з сплатою штрафу за порушення режиму перебування в Україні. Однак, деканат по роботі з іноземними студентами НМУ ім. Богомольця нічого не хотів робити для цього.

30.01.2018 р. в тій фатальний вечір Мукаддас для вирішення питання з видом на проживання знову була на прийомі у заступника декана Тимохіної Т. А. Після зустрічі з нею Мукаддас чомусь не поїхала додому, телефон відключився. Вона сіла в метро на станції Політехнічний інститут, вийшла на станції Дніпро, пройшлася вздовж набережної до мосту Патона, і стрибнула з мосту.

Що ж ця миловидна заступник декана, к. м. н., педагог Тимохіна Т. А. сказала 18 річної Мукаддас, по суті, ще дитині, що образило, обурило її до глибини душі, торкнулося честь, гідність, після чого вона цілеспрямовано вирушила покінчити собою. Ніж думала «педагог» к. м. н. Тимохіна Т. А. коли вимовляла слова в адресу Мукаддас. Бути людиною хіба складно? До тебе за допомогою прийшла відмінниця, твоя майбутня колега, хіба у клятві лікаря України немає слів взаємодопомоги, милосердя? Безсумнівно Мукаддас була сміливою людиною треба бути, щоб проїхатися в метро 26 хвилин, пройтися пішки 39 хвилин зі станції метро “Дніпро” до мосту Патона і стрибнути з нього? Що цим самим Мукаддас хотіла довести?

Керівництву НМУ ім. Богомольця треба послухати своїх студентів і робити висновки щодо займаної посади декана по роботі з іноземними студентами Сулика Ст. Ст., який вигороджував свого заступника в розмові з батьком Мукаддас та заступника декана по роботі з іноземними студентами Тимохіної Т. А. Тимохіна Т. А. між тім не з’єднання являється у Вузі.

Через три дні після зникнення Мукаддас ми зрозуміли, що поліція її довго і нудно шукати. Завдяки друзям ми самі отримали доступ до видезаписям метро. Самі 15.02.2018 р. вночі знайшли відео на якій станції метро Мукаддас вийшла. Природно вночі і рано вранці не додзвонившись поліцейським, самі почали працювати. Завдяки оперативній роботі заступник начальника Печерського УП Гаврюлюка М. В. встановили в якому напрямку пішла Мукаддас. А потім вже поліція главку р. Києва та Солом’куп’янського УП підключилися і встановили місце трагедії.

Мені гірко і прикро, що розумної, цілеспрямованої дівчинці Мукаддас в житті зустрілися такі люди як Тимохіна Т. А. і Сулик Ст. Ст.

Поведінки Тимохіної Т. А. і Сулик Ст. Ст. буде предметом пильного дослідження органом досудового розслідування, це я Вам гарантую як адвокат сім’ї Насырлаевых.

Моя сім’я і мої друзі приносимо глубое співчуття батьком і родичів Мукаддас.

Нехай Алла? змилується Мукаддас і прийме твою душу в рай. Амінь.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України