Авторські статтіДуховне

Владика Василь посвятив каплицю святого пророка Іллі на Коломийському летовищі

17 лютого правлячий архиєрей Коломийської єпархії кир Василій Івасюк завітав на міський аеродром, щоб посвятити каплицю святого пророка Іллі. Разом з архиєреєм на посвященні були: адміністратор Катедрального собору Преображення Христового о.Володимир Білослудцев, синкел у справах мирян о. Юрій Лукачик, декан Печеніжинський о.Юрій Максим’юк та о.Роман Малярчук.

Звертаючись до присутніх, владика зазначив, що назва каплиці є дуже символічною, адже пророк Ілля є особою відомою й улюбленою всім народом. Найбільш характерною його рисою є наявність повітряного транспортного засобу – вогненної колісниці, на якій він вознісся в небеса.

“Перед людьми виникає питання: “Що ж таке колісниця, на якій пророк поїхав у небеса? І куди повезла його ця колісниця?”. Віра перших християн не ставила під сумнів існування вогняної колісниці. Навпаки, вони вірили, що шість білих коней без жодної плями з вогненними гривами і вогненними копитами з’явилися у вогняній хмарі і забрали пророка у Рай.

Якщо народи на землі ведуть себе недобре, тоді Ілля може розкувати своїх коней на небесах і кинути підковою в грішників від чого наступить обов’язкова смерть. Ілля пов’язаний з різними небесними явищами – грозою, громами, кометами, смерчами, які цей святий посилає людям, щоб повернути їх на дорогу праведників”, – сказав єпископ.

Також владика Василій поблагословив і окропив свяченою водою технічний персонал, льотчиків і повітряний транспорт.

Наостанок єпископ додав: “Сьогоднішній день посвячення співпадає з днем Героїв Небесної Сотені. Ці хлопці перебувають в небі, як Ангели. Знайте і пам’ятайте, що ангели люблять вас і дивляться на вас! Одне прошу – не відганяйте їх свідомо від себе!”

Далі розпочась святкова програма, в рамках якої присутнім продемонстрували показові польоти професіоналів, катання на літаках та мотодельтапланах, стрибки з парашутом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.