Як німці робили з “Жигулів” пляжні кабріолети

В даний час не викликає подиву тюнінг російських автомобілів. Але переробкою російських «Жигулів» і «Самарі» займалися інженери німецької компанії Bohse з метою створення з них пляжних авто.

Першим таким твором німецької фірми ставши ВАЗ-2105, який вважається найбільш дешевою машиною на німецькому авторинку. Він прийшов на зміну пляжного авто фірми, створеній на базі Volkswagen Golf. Йому дали назву Euro-Star. Інженери відрізали дах від седана, а решту конструкцію покрили скловолокнистими панелями. Такий автомобіль не призначався для продаж і Bohse тому повертав його дилерам.

У разі негоди машина отримала м’який дах для задньої половини, яку можна пристебнути до кузова. Під капотом розташувався 1,2-літровий мотор, що працює в парі з автоматичною трансмісією.

Наступною піддослідною машиною конструкторів ставши ВАЗ-2108. Цього авто дали найменування Safari. Він позбувся задній частині даху і перетворився в ландо. У решті даху впроваджено великий люк. Задню частину забезпечили пластиковими накладками. Над пасажирами іншого ряду встановлений м’яка м’який верх, який при необхідності можна зняти і перетворити авто на кабріолет. Bosch Safari має 17-значний номер на кузові і офіційну назву LADA Bohse BDS. У Нідерландах він відомий як LADA Samara Taiga.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh