Автоновини

Як німці робили з “Жигулів” пляжні кабріолети

В даний час не викликає подиву тюнінг російських автомобілів. Але переробкою російських «Жигулів» і «Самарі» займалися інженери німецької компанії Bohse з метою створення з них пляжних авто.

Першим таким твором німецької фірми ставши ВАЗ-2105, який вважається найбільш дешевою машиною на німецькому авторинку. Він прийшов на зміну пляжного авто фірми, створеній на базі Volkswagen Golf. Йому дали назву Euro-Star. Інженери відрізали дах від седана, а решту конструкцію покрили скловолокнистими панелями. Такий автомобіль не призначався для продаж і Bohse тому повертав його дилерам.

У разі негоди машина отримала м’який дах для задньої половини, яку можна пристебнути до кузова. Під капотом розташувався 1,2-літровий мотор, що працює в парі з автоматичною трансмісією.

Наступною піддослідною машиною конструкторів ставши ВАЗ-2108. Цього авто дали найменування Safari. Він позбувся задній частині даху і перетворився в ландо. У решті даху впроваджено великий люк. Задню частину забезпечили пластиковими накладками. Над пасажирами іншого ряду встановлений м’яка м’який верх, який при необхідності можна зняти і перетворити авто на кабріолет. Bosch Safari має 17-значний номер на кузові і офіційну назву LADA Bohse BDS. У Нідерландах він відомий як LADA Samara Taiga.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України