Життя

Що дратує жінок в поведінці чоловіків

Рейтинг, назв «топ-десять подразників жінок з чоловічої поведінки»

Что раздражает женщин в поведении мужчин

У рамках жіночого опитування “Що жінок дратує в чоловіках”, жінки малі можливість самостійно описати ті риси поведінки свого чоловіка, що викликали в них щире роздратування. За підсумками опитування, мною був складений рейтинг, назв «топ-десять подразників жінок з чоловічої поведінки».

Наведу зараз конкретні приклади, отримані з опитувань. При цьому, відразу обмовлюся: незалежно від свого віку, освітнього, фінансового та соціального статусу, більшу частину представниць прекрасної статі дратують в чоловіках одні і ті ж нюанси їхньої чоловічої поведінки. Думаю, що чоловікам корисно це дізнатися.

TOP-10 подразників з чоловічої поведінки:

1. Чоловік не приділяє своїй жінці належної уваги:

не цікавиться її життям, не жаліє її, не висловлює схвалення, не дзвонить, не пише смс, не дарує квіти без приводу, не говорить компліментів, не інформує жінку, що він її любить і вона найкрасивіша і краща, ухиляється від обіймів і поцілунків. Мало ревнує і це означає, що йому наплювати на свою жінку. Ще ніколи не пам’ятає, коли у коханої жінки день Народження, не пам’ятає ювілеїв та пам”ятних дат в історії даної парі (день знайомства, день весілля і т. д.).

2. Чоловік завжди намагатиметься переспати з якоюсь іншою жінкою.

Причому ця інша жінка завжди гірше наявною. (Навіть якщо вона молодша, красивіша і успішніша: просто чоловіки нічого не розуміють у жінок і не можуть цінувати дійсно вартих жінок, вічно клюють на пустушки і обманки).

3. Чоловік не помічає, як жінка багато для нього робить в побуті і житті, не хвалить її за це.

Замість цього вічно від неї щось вимагає (схуднути, сексу, борщу, чистоти в будинку), хоча повинен бути безмірно вдячний за те, що поруч з ним така чудова жінка.

4. Він не цінує свою жінку належний чином в матеріальній сфері, проявляє жадібність

і розважливість, замість того, щоб регулярно обдаровувати її різноманітними цінними подарунками.

5. Чоловік завжди тягне з рішенням будь-якого питання.

Він практично ніколи не стримує своїх обіцянок: прийти вчасно з роботи, не вживати спиртне, зробити щось до заявленого терміну, пограти з дитиною, проводить вихідні сім’єю і т. д.

6. Чоловік вкрай ледачий і не бажає розвиватися в кар’єрному і фінансовому плані, не прагне покращити життя своєї сім’ї.

Замість того, щоб гідно заробляти, він або сидить в інтернеті або в серіалах, читає книги, п’є  пиво або спілкується зі своїми друзями, суцільно п’яницями і бабіями.

7. Чоловік залежить в прийнятті своїх рішень від друзів, колег по роботі, родичів, взагалі якихось випадкових людей.

Він не розуміє, що вони явно шкодять йому, використовують його в своїх корисливих цілях, не слухає свою жінку, яка тільки одна є йому справжнім другом.

8. Чоловік не довіряє своїй дружині, не прагне працювати разом з нею, не ділиться своїми планами,

не любить обговорювати їх з дружиною/коханою за своєю ініціативою, взагалі мало спілкується на загальні теми, скритний.

9. Чоловік вічно йде від розмов на важливі теми

навіть у тому випадку, якщо вони починаються з жіночої ініціативи і давно вже назріли.

10. Чоловік жахливий в сімейному побуті і вкрай нехазяйновитий:

не вміє зберігати чистоту, не допомагає у прибиранні, смітить, не в змозі знайти власні речі, не може не тільки собі приготувати, але навіть розігріти вже готову їжу, страшно залишити дитину на його піклування. Взагалі, якби не жінки, чоловіки до цих пір були б дикими: скакали б собі з пальм і кричали дурними голосами.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України