Життя

Думай перед тим, як побажати

І пам”ятайте, що це — одна з найбільш небезпечних речей на світі!

Думай, перед тем как пожелать

Бог виконує всі наші мрії, і все, що ти отримуєш, — це виконання твоїх власних бажань. Не варто нікого ні в чому звинувачувати: ти сам цього хотів, сам напросився. І пам” ятайте, що це — одна з найбільш небезпечних речей на світі: чого не побажаєш, все здійсниться.

Подумайте, перш ніж забажаєте щось! Швидше за все, бажання здійсниться — і ви самі постраждаєте. Ось що відбувається з багатою людиною: вона була бідною, потім вона побажала багатств — і тепер це виконано. Тепер вона нещасна, тепер він плаче і плаче, і каже: «все моє життя пішло на накопичення непотрібних речей, і я нещасна». Але таким було її бажання.

Якщо ви бажаєте знання, це буде виконано: ваша голова стане величезною бібліотекою, безліччю писань. Але потім ви будете плакати і ридати і кричати: «Тільки слова, слова і слова — і нічого істотного. І я витратив на це все своє життя!»

Нехай ваші бажання будуть усвідомленими, адже всі мрії рано чи пізно збуваються. Не завжди відразу, черга за виконанням бажань досить довга, вони є не тільки у вас, так що найчастіше доводитися чекати. Іноді мрії збуваються тільки в наступному житті, але будь-яке бажання неодмінно здійсниться. І це дуже небезпечний закон.

Так що перед тим, як ви побажаєте, подумайте! Перед тим, як попросити, подумайте! Пам”ятайте, що будь-яка мрія неодмінно здійсниться — але чи не доведеться за це розплачуватися?

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України