Думай перед тим, як побажати

І пам”ятайте, що це — одна з найбільш небезпечних речей на світі!

Бог виконує всі наші мрії, і все, що ти отримуєш, — це виконання твоїх власних бажань. Не варто нікого ні в чому звинувачувати: ти сам цього хотів, сам напросився. І пам” ятайте, що це — одна з найбільш небезпечних речей на світі: чого не побажаєш, все здійсниться.

Подумайте, перш ніж забажаєте щось! Швидше за все, бажання здійсниться — і ви самі постраждаєте. Ось що відбувається з багатою людиною: вона була бідною, потім вона побажала багатств — і тепер це виконано. Тепер вона нещасна, тепер він плаче і плаче, і каже: «все моє життя пішло на накопичення непотрібних речей, і я нещасна». Але таким було її бажання.

Якщо ви бажаєте знання, це буде виконано: ваша голова стане величезною бібліотекою, безліччю писань. Але потім ви будете плакати і ридати і кричати: «Тільки слова, слова і слова — і нічого істотного. І я витратив на це все своє життя!»

Нехай ваші бажання будуть усвідомленими, адже всі мрії рано чи пізно збуваються. Не завжди відразу, черга за виконанням бажань досить довга, вони є не тільки у вас, так що найчастіше доводитися чекати. Іноді мрії збуваються тільки в наступному житті, але будь-яке бажання неодмінно здійсниться. І це дуже небезпечний закон.

Так що перед тим, як ви побажаєте, подумайте! Перед тим, як попросити, подумайте! Пам”ятайте, що будь-яка мрія неодмінно здійсниться — але чи не доведеться за це розплачуватися?

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh