Здоров'я

Поєднання якихось продуктів провокує головний біль

Як виявилося, шлюб всього чотирьох продуктів може стати причиною серйозного головного болю, дратівливості.

Головні болі у багатьох випадках супроводжують захворювань. Але є така біль, яку можна охарактеризувати, як нестерпний і виснажливий. Мова йде про мігрені. Традиційно біль при мігрені концентрується в одній півкулі головного мозку. Нападів мігрені найчастіше схильні люди емоційні, у яких серйозно занижена стресостійкість.

Традиційно вважається, що схильність до мігрені пояснюється спадковістю, підлогою (жінки схильні їй більше), неправильним способом життя і нездоровим психоемоційним фоном. На думку медиків, нападів мігрені частіше піддаються молоді люди, починаючи з підліткового віку, а до старості хвороба загасає.

Важливо і харчування – так, дефіцит ряду елементів в організмі здатний провокувати сильні головні болі. Існує 4 групи речовин, без яких напади мігрені просто замучать. Нестача яких речовин може спровокувати серйозні головні болі?

Фолієва кислота і вітамін В12

Нестача цих речовин робить людей надмірно дратівливими і розсіяними, вони частіше за інших схильні до стресів. При цьому спроби полегшити головний біль за допомогою препаратів, у складі яких присутній аспірин, знижує вміст в організмі фолієвої кислоти та вітаміну В12, тільки погіршують стан.

Фолієвою кислотою багаті шпинат, брокколі, спаржа, авокадо, буряк, морква, гарбуз. Вітамін В12 удосталь міститься в курячих яйцях.

Мідь і залізо

Недолік міді і заліза більшою мірою властивий жінкам. Цей дефіцит веде до анемії, гіпотонії, мігрені і пригнобленого стану. Щоб виправити ситуацію, варто ввести в свій раціон квасоля, горіхи, сир козячий пух, авокадо. Також рекомендується регулярно вживати зелень, листя салату, насіння, кунжут, печінка і морську капусту – всі вони поповнювати запаси заліза.

Вітамін В6

Дефіцит вітаміну В6 викликає судинні захворювання. Його багато в квасолі, печінці, свіжих овочах, а також злакових, які важливо ввести в свій раціон – так можна зберегти здоров’я мозку, нервів, серця і судин.

Вітамін D

Цей вітамін виробляється в нашому тілі природних шляхом під сонячними променями. Взимку його можна отримати з продуктів, які рясніють цим важливим елементів: яйця, боби, печінка, морепродукти, молочні продукти. Ці продукти зможуть знизити частоту і інтенсивність мігрені.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України