Здоров'я

Як скинути гормональну вагу

Багато помічають, що жорсткі дієти і катування в спортивному залі не приносити бажану стрункість, а збільшення жирових відкладень. Корінь проблеми може ховатися в гормональних порушеннях, адже саме гормони, відповідальні за ті, як спалюють жир в клітинах. Фахівці радять вивчити рівень власних гормонів, контролювати певних з них і процес скидання ваги буде успішно розпочато.

Гормони відповідають за рівень апетиту, саме вони стимулюють або пригнічують метаболічні процеси в організмі і клітинах. Від їх рівня, взаємодії безпосередньо залежить – буде накопичуватися жир або спалюватися.

Слід памятати:

  • Високий рівень інсуліну призводить до жирових накопичень.
  • Високий рівень кортизолу сприяє збільшення жирових накопичень.
  • Низький рівень гормону Т3 – трийодтироніну призводить до жирових накопичень.

Фахівці в ході досліджень встановили, що жінкам набагато важче позбутися від гормональних жирових відкладень, ніж чоловікам. До цього питання слід підходити усвідомлено і правильно, щоб отримати бажаний результат.

І для жінок, і для чоловіків актуальним твердження, що гормони – це перемикачі в організмі, що реагують на зміну харчування, присутність або відсутність фізичних навантажень.

Дієві стратегії для позбавлення від гормонального ваги

Слід памятати – морити себе жорсткими дієтами, катувати годинами в спортивному залі у даному випадку буде неефективним. Слід навчитися активізувати жиропоглинаючі гормони і пригнічувати жиронакопичуючі гормони. Ця стратегія призведе до бажаного результату – жирові клітини, затишно розташувалися на стегнах, животі почнуть поступово йти.

Слід памятати 3 основні правила, що допомагають позбутися від гормонального ваги:

  1. не можна допускати помилки в комбінуванні продуктів харчування;
  2. потрібно правильно вибирати фізичні навантаження, вправи;
  3. для позбавлення від гормонального ваги потрібен правильний режим харчування.

У виданні Annals of Internal Medicine були опубліковані результати 24 тижневого дослідження, в ході якого вчені виявили, що низьковуглеводневе харчування прискорює процес позбавлення від гормонального ваги. Вибираючи правильне харчування для себе, слід вибрати саме низьковуглеводні продукти, при цьому повністю відмовлятися від жирів не варто. Це дозволить знизити рівень тригліцеридів у крові, підвищить рівень холестерину ліпопротеїнів високої щільності.

Низьковуглеводне харчування переведе клітини в режим спалювання підшкірного жиру. Результат з’явиться і на вагах і в дзеркалі.

Слід також пам ” ятати, що не всі вправи ефективні для позбавлення від гормонального ваги. Корисні кардіотренування, про яких кажуть фітнес-тренери і лікарі в даному випадку будуть тільки погіршувати ситуацію. Вони будуть підвищувати рівень стресових гормонів і кортизолу зокрема. Це призведе не до зниження, а до набору ваги.

Силові метаболічні тренування будуть пригнічувати гормон кортизол. Щоб активізувати жиропоглинаючі гормони буде достатня замінити кардіотреніровку інтенсивної метаболічної.

Правильне харчування для позбавлення від гормонального ваги

Логічно вважати, що велика кількість вживаної жирної їжі призводить до набору зайвої ваги, але з цим можна і посперечатися. У організму для щоденних метаболічних тренувань повинен бути енергетичний запас, який можуть забезпечити жири і вуглеводи.

Якщо повністю відмовитися від жирів, роблячи упор на вуглеводи, то можна виробити в організмі звичку отримувати багато інсуліну. Внаслідок цього м язова маса почне йти, метаболізм сповільнитися, а жир залишиться на місці.

Проведені вченими дослідження показали, що правильне кількість уживаних жирів буде придушувати ті гормони, які провокують ріст жирових відкладень. В раціоні повинно бути білки, жири і вуглеводи, але в правильному кількості і правильному поєднані – це запорука ефективного позбавлення від гормонального ваги.

Узагальнюючи отриману інформацію, можна зробити висновок, що гормональний вага – це проблема з якою реально впоратися за допомогою правильних фізичних навантажень, здорового харчування. До цієї проблеми слід підходити комплексно, в такому випадку вона відступить назавжди!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України