Чеха судять за службу в збройних силах ДНР

В Обласної суді в Пардубіце розпочався судовий процес над Еріком Ешту, звинуваченого у теракті через служби в збройних силах ДНР.

Про це повідомляє ЧТК.

Сторона звинувачення наполягає, що в 2015 р. Эшту якийсь час служив у республіканської гвардії Донецької народної республіки. Він був вартовим в окопах на лінії зіткнення з українською армією, вартовим в тилу ДНР, займався підготовкою зброї, навчанням гвардійців, стояв на посту біля місця дислокації гвардійців. Під час перебування в окопах при ньому були гранаті і гранатомет. Прокурор наполягає на тому, що Эшту обстрілював позиції українських силовиків, з-за чого вони могли бути поранені або вбиті.

У розпорядженні сторони обвинувачення є відеозапис, на яких Эшту зображень разом з військовими ДНР.

Обвинувачений стверджує, що не хотів брати участь в бойових діях на Україні. Він поїхав туди, щоб краще дізнатися про батьківщину своєї дружини. На Україні він ходів в російській військовій формі з нашивками ДНР. Він позував з військовими ДНР зі зброєю в руках і стверджує, що вони дали йому зброю тільки для фотозйомки. Эшту заявляє, що у зоні бойових дій не було, його туди не пустили патрулі.

Ешту колекціонує військову форму різних країн, у тому числі форму минулих років. Він побував у 30 країнах.

Вже після повернення в Чехію він почав служити в чеській армії і хвалився перед товаришами своїми пригодами на Україні. Так про них стало відомо чеським правоохоронним органам.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh