Шість ранкових звичок для позитивної енергії на весь день

Прокидатися вранці потрібно з вдячністю за сонячне світло, за своє життя, за свої сили.

Наші ранкові звички — корисні чи шкідливі, найчастіше задають тон всього нашого дня. Якщо ми практикуємо після пробудження хороші звички, то ранок, буде добрим і всі шансі мати хороший день будуть в нашу користь.

Негативні ранкові звички часто бувають причиною невдач на протязі всього дня. Гарний нічний сон має першорядне значення і багато в чому визначає якість нашого дня — але це тільки одна частина рівняння.

Наші ранкові звички після пробудження — це настільки ж важливо, як і хороший сон. Як і якісний сон, хороші звички є ознаками хорошого догляду за собою — це і дозволяє нам показувати свої найкращі якості в кожному починанні, за що ми беремося.

У цій статті ми розглянемо шість ранкових звичок, які допоможуть забезпечити нас позитивною енергією і безліччю інших переваг протягом нашого дня. Давайте розберемося в них!

Ось шість способів для поліпшення своєї » ранкової гігієни» і початку вашого дня:

1. Забудьте ненадовго про свій смартфон.

Замість цього, заведіть щоденник, в який ви будете записувати з ранку всі ваші мрії, цілі і амбіції. Під час сну або при пробудженні у ваших думках стався раптовий прорив?Запишіть їх у своєму щоденнику. Покладіть цей щоденник поруч з ліжком і читайте його вміст щоранку. Це потужна практика, яка наповнить ваш розум позитивом, пропадуть тривожні метання і почуття, в яких ми самі часто винні. Турбуватися про своїх завдання і обов’язки стане набагато легше, якщо починати свій день з позитивних думок.

2. Медитація.

Медитативна практика, на наш погляд, це явно позитивне явище у багатьох країнах світу. Наукові дослідження (деякі з них проведені в гарвардській медичній школі) свідчать про те, що від багатьох форм медитації наш мозок стає більш позитивним, продуктивним і уважним.

Всупереч поширеній думці, під час медитативних сеансів не потрібно сидіти від 30 до 60 хвилин (хоча, якщо ви можете, здорово!). Контроль дихання, практика з упором на глибокі вдихи і інші супутні фізичні і психічні подразники, можуть принести користь і в 5, 10 або 15-ти хвилинному інтервалі.

Коли людині стає більш звична ця практика — вона починає розуміти її численні переваги і медитація, таким чином, стає «даністю» в ранковий час.

3. Практика візуалізації.

Така медитативна практика, як візуалізація, приносить відчутні переваги, які проявляються в людині. Візуалізація — це просте формування уявного образу чого — небудь; у нашому випадку — це ідеальне сприйняття нового дня.

Наприклад, до поїздки на роботу, ви подумки уявляєте свій маршрут, спілкування, справи , які вам потрібно зробити, уявляючи, що ви хочете відчувати при цьому. Ця практика є дієвим способом отримання сил на те, що вимагає від нас оточення — в розслабленому, позитивному ключі.

4. Ритуал вживання теплого напою.

Це четверта звичка, яка спрямована на відчуття насичення і концентрацію уваги, на свій організм. Це не настільки важливо, який напій ви вживаєте, хоча це може бути доброю нагодою, щоб поміняти кави на чай або теплу воду з лимоном. Останній стимулює обмін речовин, сприяє очищенню порожнини рота і глотки і дає хороший заряд енергії.

Коли ви вживаєте ваш напій, посмакуйте його смак у роті, відчуйте як ви його ковтаєте, його вплив на ваш організм. Зосередьтеся на  фізичних змінах, які ви відчуваєте після кожного ковтка.

5. Хороша поза при пробудженні.

Більшість людей турбуються про пробудження і майбутній день. Як правило, піднімаємося з ліжка ми легковажно, здавалося б, це не так важливо, але це має значення.

Відмінним ритуалом є підняття з ліжка у вертикальному положенні. Для цього потрібно перевернутися на правий бік і прийняти сидяче положення.Потім повільно повернути ваше тіло, поставити ноги на підлогу і повільно піднятися з прямою спиною. Це не тільки самий легкий спосіб встати, але він також зменшує тиск на серце і спину. Проста звичка, яка змусить ваш день початися правильно!

6. Вживання якісного, добре збалансованого сніданку.

» Сніданок — найважливіший прийом їжі протягом усього дня» — це абсолютно діюча аксіома, яка ігнорується багатьма. Сніданок є паливом для нашого тіла і активізує нашу енергію, настрій і працездатність.

Існує безліч простих рецептів, доступних онлайн, які ви можете застосувати. Або, якщо у вас немає часу, зробіть в мікрохвильовій печі вівсяну кашу, підсмажте яйце або з’ їжте цільнозерновий хліб з джемом або маслом.

Цей ритуал, схожий на ритуал вживання теплого напою, практикується також з’ їдання  свого сніданку з уважністю і вдячністю. Витратьте свій час, щоб всістися зручніше і зверніть увагу на аромат і смак вашої їжі, ретельно і повільно пережовувати її.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh