Авторські статті

Щоб здолати Януковича потрібна армія з єдиним головнокомандувачем

«Ручне» голосування у Верховній Раді за бюджет та скандальні закони, що позбавляють громадян України основних демократичних прав та свобод – нелегітимні, адже жодних засідань лічильна комісія перед голосуванням не проводила. Про це заявив народний депутат від «УДАРу» Ярослав Гінка в ефірі телеканалу ZIK.

«Як член лічильної комісії Верховної Ради України можу засвідчити, що ніхто мене та інших представників лічильної комісії про таке засідання не повідомляв», – підкреслив Ярослав Гінка. Депутат переконаний, що слова депутата Олійника, про те, що він має якісь протоколи та папери, відповідно до яких проводилось голосування «руками», не відповідають дійсності. Більше того, самі депутати-регіонали не знали за які законопроекти вони піднімали руки.

На думку депутата, єдина можливість перемогти цю владу – об’єднатись опозиції та висунути єдиного опозиційного кандидата. «Сьогодні ми повертаємось в сталінські часи, в 37-й рік. І ми бачимо, що питання визначення єдиного кандидата від опозиції стає ще більше актуальним, бо якщо буде троє кандидатів від основних опозиційних сил – тоді опозиція буде йти сімома, чи навіть більше колонами, і голоси виборців розпорошаться», – переконаний Гінка.

Депутат підкреслив, що ключовою вимогою Майдану є дочасні президентські та парламентські вибори. «Якщо ми говоримо про дочасні вибори, то ми повинні вже й негайно визначатися з питанням єдиного кандидата. Давайте вийдемо на Майдан та спитаємо, чого люди очікують від опозиції. Ми отримаємо однозначну відповідь: визначитися з єдиним кандидатом. Він повинен мати не тільки найвищий серед опозиціонерів рейтинг довіри, але й користуватись однаковою підтримкою на сході, півдні та заході країни, цей кандидат повинен об’єднувати всю Україну», – переконаний Гінка.

Головним завданням єдиного кандидата, вважає Гінка, має стати об’єднання суспільства і повернення довіри до політики і політиків. «Щоб здолати Януковича потрібна армія. Армія повинна мати єдиного головнокомандувача, єдину платформу та план дій. Якщо з головнокомандувачем не визначиться опозиція – це зроблять люди на Майдані, які переживають за власні сім’ї, власне майбутнє та готові захищати свої конституційні права», – зазначив Ярослав Гінка.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.