Авторські статті

Після того, що відбулося у четвер в парламенті, вихід один – активний спротив

Щоб завадити повному встановленню диктатури, яку запроваджує  Янукович, усі громадяни повинні сьогодні чинити активний спротив режиму. Про це заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко на брифінгу в Штабі національного спротиву.

“Після того, що відбулося в четвер в парламенті, Україна невдовзі може стати диктаторською країною, і єдиний вихід, щоб уникнути цього – активний спротив громадян, – зазначив Кличко. – Ми готуємо попереджувальний страйк і він відбудеться, наші депутати братимуть активну участь у Автомайдані, я поїду по регіонах зустрічатися і піднімати людей. У неділю відбудеться Віче на Майдані Незалежності, і всі, хто не хоче жити при диктатурі, повинні прийти і сказати це. Настав час спротиву цій владі, оскільки протестів вона не чує”, – наголосив Кличко журналістам.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває. Це вже не просто революція, а роволюція гідності українця.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України