Авторські статті

Ідеологія, яка дійсно достойна на життя, буде жити навіть у важкий час

 Саме так можна сказати про ідеологію Українського Націоналізму, яка через складні часи все таки вистояла і починає набирати оберти серед людей, які ще не є втраченими. Втрачені ж люди ще досі плачуть за дешевою ковбасою і “гарним” життям при комунізмі. Але таких людей все менше і менше. Старі помирають, а молоді або бачать правду, що відкриває їм очі, або взагалі байдужі до всього (це теж втрачені люди). Дуже мало молоді зараз виступає за ідеологію комунізму.

Більшість обирає інший, правильний шлях. Всі акції, марші, протести, у яких беруть участь Українські Націоналісти, набирають у рази більшу кількість осіб, ніж такі самі заходи від ліваків. Хоча зараз навіть не пригадаєш, коли ліваки робили щось масштабне (або хоч таке, про що можна було почути), на відміну від Націоналістів. Націоналісти йдуть до перемоги. Йдуть до перемоги, хоча 70 років страждали від радянської влади. Але за ці 70 років не вдалося їм знищити нашу ідеологію, нашу віру і нашу любов.

Ми вже маємо хоч якусь свободу, щоб доносити правду до Українського народу. Але і нинішня українофобська влада старається знищити все Українське, знищити нашу ідеологію. Нам залишається лише стояти до кінця і вірити в те, що пасивна частина нашого народу все таки відкриє очі.

Боротьба триває.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на Євромайдані, допоможіть тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України