Новини

Що таке ін’єкції краси від медичного центру Slim

Кожна жінка прагне якомога довше залишатися молодою та привабливою. Проте погана екологія, неякісне харчування, часті стреси негативно впливають на стан організму і шкіри зокрема

Перші ознаки старіння часто проявляються навіть у молодому віці, і за допомогою косметичних засобів з ними впоратися можна далеко не завжди. Завдяки препаратам та процедурам, які пропонують медичні клініки, вдасться продовжити молодість. Центр естетичної медицини Slim пропонує клієнтам ін’єкції краси https://slim.ua/uk/inekcii-ta-konturna-plastika, які допомагають зупинити процеси старіння шкіри обличчя.

Уколи краси — це відмінна альтернатива пластичній хірургії. Вони містять концентрацію активних компонентів, за допомогою яких вдається відновити еластичність та пружність шкіри. До процедури вдаються люди, які бажають омолодитися без загрози для здоров’я.

  • Контурна пластика впливає на носогубні складки, зменшує зморшки на переніссі, «гусячі лапки» навколо очей.
  • Препарат Radiess відновлює обсяги тканини в потрібних місцях.
  • Уколи Диспорт запобігають появі глибоких зморшок.
  • Процедура біоревіталізації омолоджує обличчя, допомагаючи візуально позбутися десятка років. Ін’єкції мають у складі гіалуронат, який бореться зі зморшками, обвислостями шкіри, підтягує овал обличчя.
  • Мезотерапія спрямована на те, щоб ввести під шкіру коктейль з корисних компонентів, які впливають на омолодження шкіри.

Про всі можливі процедури та препарати можна дізнатися на сайті центру або у онлайн-консультанта. Клініка Slim має відповідну ліцензію МОЗ, їй видано акредитаційний сертифікат першої категорії.

З якими проблемами допомагають впоратися уколи краси

Бажання залишатися якнайдовше молодою та привабливою цілком природнє для усіх жінок. Радикальним методом збереження молодості є пластична хірургія, проте до нього не варто вдаватися, не спробувавши простіші та безпечніші варіанти омолодження. Використання уколів краси дозволять вирішити косметологічні проблеми різної складності.

  • Вирівняти рельєф шкіри та підтягнути овал обличчя.
  • Відновити пружність шкіри.
  • Позбутися мімічних зморшок, зменшити носогубні складки та помітні зморшки.
  • Активізувати регенерацію тканин шкіри.
  • Видалити жирові відкладення на обличчі.

Перед процедурою відбувається обов’язковий огляд пацієнта та консультація лікаря, який аналізує можливі ризики та підбирає відповідні препарати для кожного індивідуально. Період реабілітації короткий, тому людина може швидко повернутися до звичного життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України