Війна РФ проти України

47 прикордонникам, які загинули боронячи Україну, присвоєно чергові звання посмертно

За героїзм та мужність, проявлені під час виконання завдань із забезпечення захисту суверенітету та територіальної цілісності України 47 прикордонникам рядового, сержантського та старшинського складу посмертно присвоєно чергові військові звання.

Відповідний наказ до Дня захисників та захисниць України підписав Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, – повідомили у прес-службі ДПС України.

«У строю українських захисників і охоронці кордону, які першими зустрічають ворога на рубежі країни. За час війни з Росією прикордонники довели, що є гідними синами й доньками українського народу. Від початку бойових дій майже 23 тисячі прикордонників пройшли через горнило війни. Давайте завжди пам’ятати всіх, хто ціною власного життя відстояв наближення миру в Україні. Серед прикордонників під час боїв з російським агресором загинуло 70 побратимів, а 5 – зникли безвісти. І ми не забуваємо відзначати кожного з наших Героїв. Кілька днів тому підписав наказ про присвоєно чергових військових звань посмертно 47 загиблим прикордонникам рядового, сержантського та старшинського складу. Низько вклоняюся перед родинами всіх загиблих охоронців кордону. Дякую кожному за професіоналізм, самовідданість та жертовність. Нехай прагнення відстоювати волю та незалежність й надалі буде невід’ємною рисою всіх захисників і захисниць України, а Пресвята Богородиця береже всіх нас та Україну під своїм Покровом!», – зазначив очільник прикордонного відомства.

Присвоєні звання буде вручено керівниками органів прикордонного відомства під час зустрічі з членами родин загиблих охоронців кордону.

«Цьому передувала тривала цілеспрямовано робота, яка дозволила виправити норму, що дозволяла посмертно присвоювати військові звання лише офіцерам-прикордонникам. Рядові, сержанти, старшини боронять Україну від російської агресії не менш жертовно і самовіддано, тому ми опрацювали нормативну базу, яка сьогодні дозволяє Державній прикордонній службі належним чином вшановувати пам’ять побратимів, які заплатили найвищу ціну», – відмітив начальник управління кадрового менеджменту Адміністрації Держприкордонслужби Олексій Харченко. Він наголосив, що для цього були внесені відповідні зміни у Положення про проходження громадянами України військової служби в Державній прикордонній службі України, яке затверджується Указом Президента України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України