Новини з Австрії

Серйозне ДТП у Верхній Австрії: двоє загиблих і п’ятеро поранених

Пізно ввечері в четвер з невідомих поки причин 64-річний пенсіонер в’їхав на машині в групу водіїв мопедів в районі Перга. В результаті жахливого ДТП двоє людей загинули і п’ятеро отримали поранення, деякі серйозно.

За словами Харальда Леттнер, керівника операції FF Baumgartenberg, автомобіль, ймовірно, протаранив групу водіїв мопедів. Це був клуб любителів мопедів, який здійснював екскурсійну поїздку на своїх старовинних транспортних засобах. Всього в групі було одинадцять чоловік, вісім водіїв мопедів і машина супроводу. Ближче до вечора один з мопедів зупинився через несправність на прямій ділянці B3 між Баумгартенбергом і Заксеном, який добре видно з усіх боків, і його довелося ремонтувати. Решта водіїв мопедів всі разом зупинилися на узбіччі дороги, повідомив Леттнер.

64-річний місцевий водій з невідомих причин з’їхав з дороги і, за даними поліції, на повному ходу в’їхав в групу. Автомобіль зачепив сім членів групи. Двоє з них, 29-річний і 48-річний, померли на місці ДТП. Автомобіль виїхав на кукурудзяне поле, де зупинився приблизно через 25 метрів.

П’ятеро інших поранених, двоє з яких серйозно, були доставлені в лікарні в Амштеттені, Штайрі і Лінці екіпажами двох аварійних вертольотів і каретами швидкої допомоги. Тест на алкоголь 64-річного водія виявився негативним.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України