Полтавські греко-католики провели заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей

3 червня у Полтавському реабілітаційному центрі для дітей з органічним ураженням нервової системи відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. їх організували молоді греко-католики з полтавської молодіжної організації «Українська молодь — Христові», що діє при Свято-Троїцькому храмі Української Греко-Католицької Церкви у м. Полтава.

Розпочалася святкова ініціатива молитвою. Молоді умхівці помолилися спільно з дітьми, батьками та медичним персоналом реабілітаційного центру. На жаль, до заходів не зміг долучитися медичний та військовий капелан отець Максим Кролевський, оскільки перебуває зараз в ООС зі своїми військовими.

На думку очільниці молодіжної спільноти Анастасії Братійчук, саме свято досить часто пов’язують з приверненням уваги громадськості до питань захисту прав дітей в Україні та їхнього добробуту, все залежить від того, яким змістом ми наповнюємо цей день:

— Для мене праця з дітьми – це завжди радість, новий досвід та особливе духовне піднесення. Радію, тому що бачу, що через молитву, спілкування, майстер-класи, звичайні знаки уваги, ми можемо створювати усмішку на обличчях не лише дітей, але і їхніх батьків. Це по-особливому зворушує і надихає до подальшої праці.

Згодом, після спілкування з дітьми, Анастасія Процак та Христина Будзович організували цікавий майстер-клас для усіх охочих цієї медичної установи.

Дівчата з полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» розповідають, що така праця з дітками у медичному закладі потрібна та важлива:

— Бачимо, що майстер-класи дуже гарно впливають на дітей, вони стають рухливі та активні, вчаться долати труднощі та комплекси.

На завершення святкування кожний з учасників отримав солодкий подарунок, про який подбали вірні полтавської парафії Пресвятої Тройці.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh