Духовне

Полтавські греко-католики провели заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей

3 червня у Полтавському реабілітаційному центрі для дітей з органічним ураженням нервової системи відбулися заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей. їх організували молоді греко-католики з полтавської молодіжної організації «Українська молодь — Христові», що діє при Свято-Троїцькому храмі Української Греко-Католицької Церкви у м. Полтава.

Розпочалася святкова ініціатива молитвою. Молоді умхівці помолилися спільно з дітьми, батьками та медичним персоналом реабілітаційного центру. На жаль, до заходів не зміг долучитися медичний та військовий капелан отець Максим Кролевський, оскільки перебуває зараз в ООС зі своїми військовими.

На думку очільниці молодіжної спільноти Анастасії Братійчук, саме свято досить часто пов’язують з приверненням уваги громадськості до питань захисту прав дітей в Україні та їхнього добробуту, все залежить від того, яким змістом ми наповнюємо цей день:

— Для мене праця з дітьми – це завжди радість, новий досвід та особливе духовне піднесення. Радію, тому що бачу, що через молитву, спілкування, майстер-класи, звичайні знаки уваги, ми можемо створювати усмішку на обличчях не лише дітей, але і їхніх батьків. Це по-особливому зворушує і надихає до подальшої праці.

Згодом, після спілкування з дітьми, Анастасія Процак та Христина Будзович організували цікавий майстер-клас для усіх охочих цієї медичної установи.

Дівчата з полтавської молодіжної спільноти «Українська молодь — Христові» розповідають, що така праця з дітками у медичному закладі потрібна та важлива:

— Бачимо, що майстер-класи дуже гарно впливають на дітей, вони стають рухливі та активні, вчаться долати труднощі та комплекси.

На завершення святкування кожний з учасників отримав солодкий подарунок, про який подбали вірні полтавської парафії Пресвятої Тройці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України