300 років в українців не було власної держави, тому будь-яка влада за інерцією сприймається, як щось чуже, – Сергій Таран

Якщо б ми побачили соціологічні рейтинги політичних уподобань українців 90-їх років і в усі інші роки незалежності України, то ми переконалися в тому, що там дуже схожа картинка з тією, яка є зараз. Тому що ті питання, які задають соціологи респондентам зводяться до одного висновку – у нас традиційного громадяни не довіряють політикуму. Напевно, тому що 300 років не було власної держави, тому будь-яка влада за інерцією сприймається, як щось чуже. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив український політолог Сергій Таран.

За його словами, якщо навіть подивитися за рейтингом довіри суспільних діячів та політиків, то можна побачити, якщо громадський діяч просто громадський діяч і не йде у владу, то до нього високий рівень довіра. Тільки він потрапив у політику, на це відразу все – рейтинги впали. Це тривала історія і це не є сигналом якоїсь певної влади. Це також вирок тієї опозиції, яка нічого іншого не пропонує.

Сергій Таран підкреслив, що люди незадоволені політиками, вони їм не подобаються. З одного боку, українці очікують, що завжди нові політики, коли прийдуть до влади, то відразу створювати диво. Це постійне очікування. Тому перед кожними виборами у нас є запит на нові політичні сили і що найцікавіше – у нас беруть участь нові політичні проекти, за винятком однієї політичної сили – «Батьківщини».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh