Авторські статті

300 років в українців не було власної держави, тому будь-яка влада за інерцією сприймається, як щось чуже, – Сергій Таран

Якщо б ми побачили соціологічні рейтинги політичних уподобань українців 90-їх років і в усі інші роки незалежності України, то ми переконалися в тому, що там дуже схожа картинка з тією, яка є зараз. Тому що ті питання, які задають соціологи респондентам зводяться до одного висновку – у нас традиційного громадяни не довіряють політикуму. Напевно, тому що 300 років не було власної держави, тому будь-яка влада за інерцією сприймається, як щось чуже. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив український політолог Сергій Таран.

За його словами, якщо навіть подивитися за рейтингом довіри суспільних діячів та політиків, то можна побачити, якщо громадський діяч просто громадський діяч і не йде у владу, то до нього високий рівень довіра. Тільки він потрапив у політику, на це відразу все – рейтинги впали. Це тривала історія і це не є сигналом якоїсь певної влади. Це також вирок тієї опозиції, яка нічого іншого не пропонує.

Сергій Таран підкреслив, що люди незадоволені політиками, вони їм не подобаються. З одного боку, українці очікують, що завжди нові політики, коли прийдуть до влади, то відразу створювати диво. Це постійне очікування. Тому перед кожними виборами у нас є запит на нові політичні сили і що найцікавіше – у нас беруть участь нові політичні проекти, за винятком однієї політичної сили – «Батьківщини».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.