Журналіст закликає українських виборців навчитися робити прагматичний, а не емоційний вибір

Дивно, але який рік поспіль українці ведуться на гасло «українській політиці потрібні нові обличчя». Для деяких людей це досить суттєвий аргумент. При цьому лише незначна частина людей скажуть, що українській політиці потрібні освічені люди, які знають, як влаштовано це держава, де її системні баги і як можна від них позбутися. Держава – це як змішувач, іноді можна просто поміняти прокладку і все запрацює, а іноді потрібно міняти весь механізм. Люди не розуміють, що країна вже не може дозволити собі любителів і новачків. Про це у своєму блозі пише український журналіст Сергій Іванов.

За його словами, перед тим, як робити вибір потрібно звертати увагу на мотивацію, цікавитися, звідки гроші, адже політика – це справа не з дешевих. Чоловік каже, що йде працювати за тисячу доларів в місяць тільки тому, що країні потрібні нові обличчя? Це ж відверта маячня, розрахований на інфантильного українського виборця та його коротку пам’ять. Варто згадати, скільки таких гасел українці чули чотири роки тому і де вони тепер. Потрібно з’ясовувати речі, які насправді мають значення, а не накручувати лайкометри як божевільні.

Сергій Іванов зазначає, що саме дивно, це те, що якими б новими і привабливими ці нові особини не були, обманювати будуть старі, добре знайомі і триватиме це все до тих пір, поки українські виборці не навчаться робити прагматичний, а не емоційний вибір.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh