Політика

Сенсація : в Зеленського у Парижі взяли інтерв’ю – резонансні кадри

“Слуга народу”, мабуть, розраховував відпочити від суєти в далекій європейської столиці і як можна довше відтягувати момент приїзду на Батьківщину.

Однак в його готелі несподівано з’явилися “проблемні” гості. Знімальна група “НОВИН УКРАЇНИ” оселилася в паризькому готелі, де після переговорів з Еммануелем Макроном проводить час Володимир Зеленський і спробувала поспілкуватися з кандидатом в президенти країни. Але він за традицією спробував ухилитися від питань.

Опубліковано відео невдалого спілкування кандидата в президенти і знімальної групи. У кадрі також миготить особистий охоронець кандидата.

https://www.youtube.com/watch?v=80exAosM-eE

https://www.youtube.com/watch?v=-XZyXG5Rnqw

Політик був невимовно здивований, зустрівши співвітчизників, але пізніше навіть спершу погодився на інтерв’ю. Однак розмови не вийшло – знімальну групу м’яко відсторонив персонал французького готелю.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=97DgVPAG8ZM

Ввічлива дівчина адміністратор заявила телевізійникам, що їх питання і включена камера заважають відпочивати іншим гостям закладу.

За даними ЗМІ, Зеленський прибуває в Парижі вже четвертий день. Ще 11 квітня під час “телефонних дебатів” з Петром Порошенко він заявив, що знаходиться у Франції і готується до зустрічі з Макрона, сама зустріч пройшла 12 квітня.

Тим часом, учасник АТО який пройшов бої за ДАП  оголосив голодування і не залишає аеропорт “Бориспіль”. Він вимагає від Володимира Зеленського вибачень за недоречні жарти про Україну і наполягає, щоб кандидат здав аналізи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України