Життя

10 речей, які може зрозуміти тільки Телець

Телець – це дуже сильний знак зодіаку, але його часто розуміють неправильно. І це абсолютно марно. І вісь, з нізвідки, з просторів Інтернету, ця стаття потрапила тобі на очі, Телець. Щоб нагадати тобі самому про твоїх кращих рисах. І, повір, ти такий не один!

Багато людей схильні вважати тебе дисциплінованість нудною

Ти робиш те, що ти робиш, певним чином, в певний час, за певних причин. Але не з причини страху або того, що ти нудний. А просто тому що ти віриш у своє призначення і прагнеш до його запровадженню в життя. Ти нічого не робиш просто так. І ніщо не змусить тебе кинути розпочату справу або твій план, тому що ти знаєш навіщо тобі це потрібно. І що це потрібно не тільки тобі.

Всі твої друзі знають, що довірений ними тобі секрет ти забереш з собою в могилу

Найбільше ти цінуєш вірність

Краса – це здоров’я, а почуття гумору робить життя яскравішим. Але, щоб життя було не тільки яскравим, тобі просто необхідно довіряти близьким тобі людям, і щоб ця довіра була взаємною. Але довіра не з’являється відразу. Хоча, як тільки це відбувається, спілкування повністю змінюється, і це ні з чим не порівняти. А це дуже виділяє тебе з заклопотаного суєтою сучасного суспільства.

Ти не впертий

Знаю, тобі постійно кажуть зворотне, але це настільки далеко від правди, наскільки це можливо. Те, що виглядає, як упертість, насправді є сильною тягою до справедливості і готовністю боротися за те, у що ти віриш. І ти не будеш витрачати час на ті, щоб чинити те, що не зламано. Ти вже і так все продумавши до дрібниць і повільно, але вірно приводиш план у життя. І, звичайно, ти не зазнаєш критики або непрошених рад. Але не тому, що ти знаєш краще, ніж інші. А того, що ти і так бачиш всі цікаві тобі можливості покращити тактику своїх дій.

Ти довго і ретельно продумуєш подарунки, вкладаєш в це душу

Ти з тих, хто пам’ятає абсолютно все. І ти вмієш вибрати такий подарунок, що людина дійсно запамятовує його і тобі. Твої подарунки приносять радість.

Ніхто не справляється з розчаруванням краще тебе

З усією твоєю старанністю і усвідомленістю, ти часто стикаєшся з розчаруванням. Ти бачиш дуже багато потенціалу у всіх людях і завжди засмучуєшся, коли вони поводять себе не так добре, як могли б.

Люди, в цілому, занадто емоційні

А ще вони постійно говорять про те, що ти надто приземлений і стабільний. Але те, що ти не зриваєшся з котушок всякий раз, як відчуєш біль і відчай, не означає, що ти відчуваєш менше, ніж інші. Ти живеш під впливом Місяця і Венери, і тому твої емоції і ти сам завжди на межі. Але, знаєш, що круто? Всякий раз, коли ти буквально готовий вибухнути від бурхливих пристрастей, ти знаходиш в собі сили і стримуєшся. Ну чому б так не вести себе всім іншим?

Ти дуже відповідальний у роботі, але це не зменшує твоєї етичності

Навряд чи існують ті, хто працює більше і старанніше, ніж Тільці. Навіть якщо Телець працює на самій неперспективній і ненависній посаді, вони дуже старанно підходять до виконання своїх обов’язків.

Ти дуже чутливий до зовнішнього світу

Ти не гонишься за абстракціями і намагаєшся бути в реальності цілком і повністю. Ти здатний насолодитися чашкою гарячого чаю у просторій футболці і відчувати, що це і є те, що тобі треба. Всякий новий досвід і манять пригоди тобі. Але заперечуй. Хороший вечір в компанії цікавих нових знайомих, приємна музика… Хіба не здорово?

Ти цінуєш хороші, якісні і приємні речі

Таке, як витончений келих вишуканого вина, як чашка заварної кави, який, звичайно, не дешевий, але купувати розчинну було б блюзнірством по відношенню до себе. А вишукано підібраний наряд? Саме такі, здавалося б, дрібниці, Телець цінує. Не з користі, а з вдячності і вміння задовольнятися тим, що маєш і прагнути до більшого. А взагалі, ти прагнеш до простоти у всьому. І в своїх хобі, і в перевагах у видах відпочинку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України