Сенсація в соборі Святого Стефана у Відні – вчені заглянули в гробницю імператора Фрідріха III

Вчені проаналізували перші фотографії з останньої справжньої імператорській гробниці в соборі Святого Стефана у Відні.

У 2013 році експерти ризикнули заглянути всередину прекрасною могили імператора Фрідріха III (1415-1493) у віденському соборі Святого Стефана. Результат тривалого аналізу зображень і зразків розглядається дослідниками, які беруть участь у проекті, з історичної точки зору не інакше як «сенсація». Це дійсно остання незаймана імператорська гробниця в Європі — включаючи знаходиться там корону і прекрасні тканини.

Коли в 1969 році у Відні поширилися чутки про те, що могила батька імператора Максиміліана I (1459-1519), який помер рівно 500 років тому, може виявитися порожньою, вчені провели «секретну операцію». В результаті стало ясно, що тіло все ще там. «Більш детальна інформація не була опублікована в той часу», — сказав архіваріус собору Франц Цеетнер. Як раз це отвір, який було зроблено 50 років тому для одержання доказів наявності там тіла і дозволив вченим досліджувати нутрощі імператорського труни за допомогою невеликої камери, керованої W-LAN.

Тепер нарешті були опубліковані фото, які там знаходяться, крім залишків Фрідріха, безцінних артефактів — імператорської корони, скіпетра і держави, меча, великого розп’ яття з фігурою Ісуса, монет і різних предметів з тканини.

Сенсация в соборе Святого Стефана в Вене — ученые заглянули в гробницу императора Фридриха III

Сам імператор лежить у труні із глазурованої кераміки і покритий прекрасними покривами з італійського оксамиту, а його голова в імператорській короні спочиває на подушці.

Сенсация в соборе Святого Стефана в Вене — ученые заглянули в гробницу императора Фридриха III

За матеріалами:https://www.vienna.at/
Фото:zVg

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh