Авторські статті

Аналітик: з’явилися всі передумови для перегляду безвізового режиму

Президент Зеленський доручив уряду розробити ряд законопроектів, які регулюють діяльність ЗМІ в країні. Коментуючи ініціативу президента України, політичний аналітик Павло Нусс зазначив, ця небезпечна ініціатива повинна називається не інакше, як введення цензури й диктатури в Україні.

За словами аналітика, за п’ять років президентства Порошенко не був закритий жоден телеканал, жодне ЗМІ, незважаючи на системні інформаційні атаки на нього як з боку тодішньої політичної опозиції, так і з боку олігархів, проросійських сил. Зараз часи змінилися, і українська свобода слова опинилася під загрозою.

Павло Нусс зазначає, чинячи тиск на незалежне ЗМІ, в Зеленського намагаються перетворити українську демократію на авторитаризм путінського зразка. Аналітик підкреслює, такі кроки Зеленського засудити ЄС і буде переглянуто ряд двосторонніх угод , в тому числі і щодо введення безвізового режиму. Тобто він буде скасований. Тепер спостерігаємо за тим, як українське медіа відреагує на диктаторські ініціативи Зеленського, який симпатизує путінській системі управління.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України