Аналітик: з’явилися всі передумови для перегляду безвізового режиму

Президент Зеленський доручив уряду розробити ряд законопроектів, які регулюють діяльність ЗМІ в країні. Коментуючи ініціативу президента України, політичний аналітик Павло Нусс зазначив, ця небезпечна ініціатива повинна називається не інакше, як введення цензури й диктатури в Україні.

За словами аналітика, за п’ять років президентства Порошенко не був закритий жоден телеканал, жодне ЗМІ, незважаючи на системні інформаційні атаки на нього як з боку тодішньої політичної опозиції, так і з боку олігархів, проросійських сил. Зараз часи змінилися, і українська свобода слова опинилася під загрозою.

Павло Нусс зазначає, чинячи тиск на незалежне ЗМІ, в Зеленського намагаються перетворити українську демократію на авторитаризм путінського зразка. Аналітик підкреслює, такі кроки Зеленського засудити ЄС і буде переглянуто ряд двосторонніх угод , в тому числі і щодо введення безвізового режиму. Тобто він буде скасований. Тепер спостерігаємо за тим, як українське медіа відреагує на диктаторські ініціативи Зеленського, який симпатизує путінській системі управління.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh