Новини з Австрії

В Австрії сім’я не згідна з тим, що їхній родич помер від коронавірусу

«Наш дядько не помер від корони, навіть якщо він рахується таким в статистиці. Він був «позитивним», але мав легкий перебіг хвороби і помер від серцевого нападу »- родичі 47-річного з району Браунау у Верхній Австрії дуже роздратовані тим, що їх дядько офіційно рахується жертвою пандемії.

«47-річний чоловік нібито помер від коронавіруса. Але є свідчення того, що якраз від серцевого нападу », – стверджує Штефан Е. з Mining.

Його двоюрідна сестра Аніта Б. з Браунау розповідає, що «у нашого дядька були проблеми зі згустками крові після серйозної аварії. Йому доводилося регулярно робити собі уколи від тромбів. У нього був коронавірус, але в легкій формі. Він був на карантині, лежав удома, а потім у нього закінчилися уколи від тромбозу. Це стало причиною його загибелі, а не корона ».

Але виявляється, що навіть якщо коронавірус не є безпосередньою причиною смерті, ці люди все одно значаться в списку загиблих. Це роз’яснили влади Верхньої Австрії. «Ми отримали повідомлення про смерть з лікарні з інформацією про те, що це була зупинка серцево-судинної системи, але пацієнт хворий короною. Навіть якщо Корона не є безпосередньою причиною смерті, ці люди все одно значаться в списку загиблих. Це федеральне вимога ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України