В Австрії сім’я не згідна з тим, що їхній родич помер від коронавірусу

«Наш дядько не помер від корони, навіть якщо він рахується таким в статистиці. Він був «позитивним», але мав легкий перебіг хвороби і помер від серцевого нападу »- родичі 47-річного з району Браунау у Верхній Австрії дуже роздратовані тим, що їх дядько офіційно рахується жертвою пандемії.

«47-річний чоловік нібито помер від коронавіруса. Але є свідчення того, що якраз від серцевого нападу », – стверджує Штефан Е. з Mining.

Його двоюрідна сестра Аніта Б. з Браунау розповідає, що «у нашого дядька були проблеми зі згустками крові після серйозної аварії. Йому доводилося регулярно робити собі уколи від тромбів. У нього був коронавірус, але в легкій формі. Він був на карантині, лежав удома, а потім у нього закінчилися уколи від тромбозу. Це стало причиною його загибелі, а не корона ».

Але виявляється, що навіть якщо коронавірус не є безпосередньою причиною смерті, ці люди все одно значаться в списку загиблих. Це роз’яснили влади Верхньої Австрії. «Ми отримали повідомлення про смерть з лікарні з інформацією про те, що це була зупинка серцево-судинної системи, але пацієнт хворий короною. Навіть якщо Корона не є безпосередньою причиною смерті, ці люди все одно значаться в списку загиблих. Це федеральне вимога ».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh