Життя

Сексуальна несумісність різних знаків Зодіаку

Сексуальна сумісність визначає гармонію в парі люблячих один одного людей. Однак якщо сумісність немає, відносини поступово руйнуються, а колись тягнуться один одному половинки починають шукати сексуальне задоволення на стороні. Підсумок в цьому випадку очевидна: душевні терзання, зради, розставання і незагойні рані не серце.

Щоб уникнути цього, ще на зорі відносин потрібно пізнати радості плотських утіх зі своєю коханою людиною, і зрозуміти, чи підходить він вам для життя, чи ні. А заодно можна довідатися, які знаки Зодіаку абсолютно несумісні в сексі.

Сексуально несумісні знаки Зодіаку:

Овен і Овен

Овни не думали про сумісність, просто беруть те, що вважають своїм. І в більшості випадків це є плюсом для відносин. Ці люди домінують в ліжку, підпорядковуючи собі партнера, і ведучи його за собою в світ інтимних насолод. Так відбувається майже завжди, поки Овен не стикається з Овном. Дві домінуючі сексуальні енергії, керовані агресивним Марсом, замість того, щоб створювати гармонію, починають змагатися. І якщо на перших порах Овні намагаються змагатися в кількості отримуваних оргазмів, коли зникає пристрасть, настає пора змагатися в кількості зради.

Водолій і Рак

Представникам знаку Рак непросто знайти гармонію в сексуальних відносинах з іншими знаками Зодіаку. Вони дуже вимогливі до партнерів, при тому, що самі досить ледачі і скупі на емоції. Особливо це проявляється у відносинах Водоліями, чия вируюча сексуальність видно неозброєним оком. Якийсь час Водолій буде мотором цих відносин, намагаючись завести Раку і розкрити його сексуальність, але зрозумівши всю безперспективність своїх старань, почне шукати більш легкі варіанти. Варто визнати, що Водолій і Рак – абсолютні протилежності в сексі, які в спробі зберегти союз, будуть лише мучити один одного.

Стрілець і Діва

Тут зустрічаються дві очевидні протилежності: приземлені Діви і неспокійні Стрільці. Статечним представників знаку Діва, у всьому віддають перевагу розміреність і порядок, неймовірно важко прийняти неприборкану сексуальність свого партнера. Від сексу Дів буде відволікати розкиданий по кімнаті білизна і занадто гучні стогони Стрільця. Навпаки, Стрілець, який ненавидить одноманітність, і постійно шукає досконалості в сексі, буде розчарований небажанням Діви займатися сексом в незвичайних місцях, і відволікатися на побутові дрібниці, в тієї годину, коли потрібно розслабитися і повністю віддатися почуттям.

Лев і Козеріг

Несумісність цієї пари представників знака Зодіаку стає очевидною вже в перші місяці взаємин. І мірилом тут виступає саме ліжко. У цих особистостей дуже різні темпераменти, щоб побудувати гармонійний союз. Лев, зі своєю сексуальну привабливістю, схильний до амурних інтрижок на стороні, і ніколи не відмовить собі в бажанні спробувати нового партнера. А вісь Козеріг, має правильні погляди на відносини, стане мучити себе ревнощами, яка і зруйнує цей союз. Спроби Козерога урізноманітнити інтимне життя будуть мати лише тимчасовий успіх, а дізнавшись про зраду, відносинам прийде кінець.

Риби і Близнюки

Союз представників цих знаків Зодіаку неміцний і недовговічний, може зберігатися деякий час, але тільки на шаленій пристрасті. Ледь період закоханості пройде, як відносини тут же зіпсуються. Тут все просто: глибоких Риб, тягти чуттєві відносини, що будуються на повній довірі і постійному вербальним контакті. Вони люблять спілкуватися під час сексу, ділитися з партнером сексуальними одкровеннями. Це заводити Риб куди більше механіки сексу. Близнюків ж такий підхід швидше дратує. Вони не звикли базікати, а з мов сексу визнають лише мову тіл. До того ж представникам стихії Повітря, Близнюкам, швидко набридає одноманітність, і вони спрямовуються до нових партнерів за новою порцією насолод.

Ваги і Діва

Така пара просто приречена на розлучення, і справа тут не у відмінності темпераментів, а як раз навпаки. Обидва вони досить егоїстичні в ліжку, але що ще гірше, почуття губити одноманітність і банальна нудьга. Секс для Діви, в принципі, не є самоціллю. Для них він лише продовження роду, а тому прагне плотських утіх Терезам доведеться змиритися з пуританськими поглядами партнера. Та й самі Ваги, з-за одержиме сумнівів довго не наважаться щось змінювати у відносинах, страждаючи від неможливості виплеснути енергію і боячись змінити своє життя. Як правило, такі відносини закінчуються розлученням, коли Діва або Ваги зустрінуть більш сильного партнера, який зможе розкрити їх природну сексуальність.

Близнюк і Стрілець

Даний союз не має майбутнього, так як представники зодіакальних знаків надто схожі. Однак розставання тут передує сильний сексуальний потяг. Такі люди дуже швидко знаходять спільну мову і закохуються одне в одного. З першого дня знайомства вони знаходяться «на одній хвилі», а в сексі і зовсім стають єдиним цілим. Бурхлива фантазія Близнюка доповнюється тягою Стрільця до сексуальних експериментів, тому дуже скоро партнери приходять до бажання спробувати щось нетривіальне, наприклад, запросити в ліжко третього або відвідати вечірку свінгерів. Від тільки з часом сексуальна привабливість слабшає, партнери розуміють, що просто набридли один одному. Зберігати ці відносини безглуздо, адже нудьга буде пригнічувати обох.

Овен і Козеріг

Тут стихія Вогню зустрічається зі стихією Землі, а тому спочатку не варто очікувати гармонії у відносинах. Тім не менш, Овні непогано ладять з Козерогами в побуті, а в якості партнерів можуть стати кращим поєднанням. Геніальні, вивірені ідеї Козерога будуть втілені в життя потужним напором Овна. Ось тільки в сексі ці люди є повними протилежностями. Ліжко – їх поле бою, де вони будуть стикатися рогами», змагаючись один з одним. Розмірений Козеріг не оцінить пристрасності Овна і буде «гасити» всі його спроби зробити з сексу справжнє свято. Овну не вистачить делікатності і витримки, щоб донести свої бажання до партнера. Відносини закінчаться, коли в нього ввірветься терпець.

Телець і Близнюки

Занадто домашні Тельці при всьому бажанні не зможуть зберегти зародилися почуття з партнером із знаком Близнюків. При всій лояльності представників стихії Землі, Тельці не будуть терпіти постійних гучних компаній, до яких тяжіє Близнюк, і не зможуть взяти вільного сексуального характеру свого партнера. У той час вітряний Близнюк, навіть відчуваючи щирі почуття до Тельцю, не стане витрачати своє життя на людину, з якою не збігається з ритму життя, сексуальної енергетики і поглядів на відносини. Але засмучуватися не варто. Життя показує, що розлучившись, ці люди лише ощасливлять один одного.

Лев і Риби

Серед партнерів з повною сексуальну несумісністю можна виділити Лева і Риб. У їх випадку навіть партнерські відносини нерідко терплять фіаско, що вже говорити про сексуальної сумісності. Безумовно, між такими особами може проскочити іскра, яка подарує їм кілька незабутніх ночей. Але на більше розраховувати не варто. Лев залишиться холодним до чуттєвим насолодам партнера знаку Риб, він швидше егоїстично скористається його тілом, щоб отримати бажане, після чого відправиться на пошуки нової жертви. У свою чергу представник Риб швидко охолоне до поверхневого Лева, якому не дано пізнати всіх справжніх радощів чуттєвих насолод.

Гармонії вам і любові!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.