Найнебезпечніші дні в серпні

Будьте уважні і обережні, щоб виключити невдачі з життя.

Небезпечні дні, на думку астрологів, відбуваються під час різних астрономічних подій. У серпні очікується 5 небезпечних днів, під час яких важливо дотримуватися обережності.

Щодня вплив зірок і планет впливає на людей сильний вплив. Багато хто з нас йому піддані, що позначається як на самопочутті, так і на веденні справ. Експерти з’єднання ясували, у які дні серпня важливо відмовитися від імпульсивних вчинків, щоб зберегти здоров’я та удачу.

8 серпня: тригон Марса і Венери

Ретроградний Марс буде сильно впливати на емоції, буквально провокуючи конфлікти. В цей день варто відмовитися від ділового співробітництва з незнайомими людьми, а також відкласти фінансові операції, якщо це можливо. Аспект планет не дозволить здійснити довгоочікувані покупки, особливо побутову техніку, яка може зламатися відразу після придбання. Астрологи рекомендують 8 числа запастися терпінням і менше часу проводити в людних місцях.

11 серпня: часткове сонячне затемнення

Сонячне затемнення у Леві здатне спровокувати загострення хронічних захворювань, зокрема серцево-судинних. В цей день астрологи зазначають підвищення ризику опинитися на мілині, а отже, великі угоди і покупки краще відкласти. Під час цього астрологічного новини важливо виключити зародження будь-яких конфліктних ситуацій, не ухвалювати доленосних рішень. Нові починання також краще залишити до більш сприятливого часу. 11 числа усамітнення і рутинна робота буде найкращим виходом. Тім, хто страждає хронічними захворюваннями, варто вжити заходів, щоб підтримувати своє здоров’я.

16 серпня: квадратура Марса та Місяця

Несприятливий аспект, на думку астрологів, буде невдалим і руйнівним для ділової сфери. Багато відчують дратівливість і прилив негативних емоцій, а значити, почастішають скандали і в сімейних парах. У цей день можна втратити довіру партнерів і зірвати великі угоди, тому варто тримати себе в руках. Імпульсивні вчинки поставляти під удар кар’єр єрний ріст, так що 16 числа краще всього займатися нескладною роботою і уникати розвитку конфліктних ситуацій. Вплив небесних тіл позначиться і на здоров’я. Астрологи попереджають про можливі неприємності і отримання травм на виробництві, так і в побуті.

20 серпня: магнітна буря

Обурення магнітосфери Землі будуть проходити в кінці серпня, і за прогнозами пік обурення доведеться на 20 число. В цей день метеочутливі люди можуть відчувати симптоми нездужання, неуважність, напади паніки і інші неприємні наслідки сильного сплеску на Сонці. В цей день варто відмовитися від енерговитратних справ. Астрологи рекомендують дотримуватись заходів обережності, щоб убезпечити себе під час магнітної бурі.

26 серпня: повний Місяць

Під час Повного місяця в Рибах великий ризик виникнення конфліктів з близькими людьми. Цей день важливо провести в гармонії з собою і навколишнім світом, інакше сильні емоції можуть нашкодити відносинам. Інтенсивний вплив Повного Місяця буде позначатися на працездатності: з’явиться неуважність, лінь і небажання виконувати прямі обов’язки. Виключити варто будь-які грошові операції, щоб не залишитися без засобів до існування. Поправити матеріальне становище можна буде за допомогою ефективних змов від безгрошів’я.

У серпні відразу кілька планет опиняться в ретроградному русі, що сповільнить діяльність і може негативно позначитися на справах, так і на здоров’я. В останній літній місяць астрологи рекомендують проявити розсудливість і не здійснювати імпульсивних вчинків. Будьте уважні і обережні, щоб виключити невдачі з життя.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh