Життя

Найнебезпечніші дні в серпні

Будьте уважні і обережні, щоб виключити невдачі з життя.

Небезпечні дні, на думку астрологів, відбуваються під час різних астрономічних подій. У серпні очікується 5 небезпечних днів, під час яких важливо дотримуватися обережності.

Щодня вплив зірок і планет впливає на людей сильний вплив. Багато хто з нас йому піддані, що позначається як на самопочутті, так і на веденні справ. Експерти з’єднання ясували, у які дні серпня важливо відмовитися від імпульсивних вчинків, щоб зберегти здоров’я та удачу.

8 серпня: тригон Марса і Венери

Ретроградний Марс буде сильно впливати на емоції, буквально провокуючи конфлікти. В цей день варто відмовитися від ділового співробітництва з незнайомими людьми, а також відкласти фінансові операції, якщо це можливо. Аспект планет не дозволить здійснити довгоочікувані покупки, особливо побутову техніку, яка може зламатися відразу після придбання. Астрологи рекомендують 8 числа запастися терпінням і менше часу проводити в людних місцях.

11 серпня: часткове сонячне затемнення

Сонячне затемнення у Леві здатне спровокувати загострення хронічних захворювань, зокрема серцево-судинних. В цей день астрологи зазначають підвищення ризику опинитися на мілині, а отже, великі угоди і покупки краще відкласти. Під час цього астрологічного новини важливо виключити зародження будь-яких конфліктних ситуацій, не ухвалювати доленосних рішень. Нові починання також краще залишити до більш сприятливого часу. 11 числа усамітнення і рутинна робота буде найкращим виходом. Тім, хто страждає хронічними захворюваннями, варто вжити заходів, щоб підтримувати своє здоров’я.

16 серпня: квадратура Марса та Місяця

Несприятливий аспект, на думку астрологів, буде невдалим і руйнівним для ділової сфери. Багато відчують дратівливість і прилив негативних емоцій, а значити, почастішають скандали і в сімейних парах. У цей день можна втратити довіру партнерів і зірвати великі угоди, тому варто тримати себе в руках. Імпульсивні вчинки поставляти під удар кар’єр єрний ріст, так що 16 числа краще всього займатися нескладною роботою і уникати розвитку конфліктних ситуацій. Вплив небесних тіл позначиться і на здоров’я. Астрологи попереджають про можливі неприємності і отримання травм на виробництві, так і в побуті.

20 серпня: магнітна буря

Обурення магнітосфери Землі будуть проходити в кінці серпня, і за прогнозами пік обурення доведеться на 20 число. В цей день метеочутливі люди можуть відчувати симптоми нездужання, неуважність, напади паніки і інші неприємні наслідки сильного сплеску на Сонці. В цей день варто відмовитися від енерговитратних справ. Астрологи рекомендують дотримуватись заходів обережності, щоб убезпечити себе під час магнітної бурі.

26 серпня: повний Місяць

Під час Повного місяця в Рибах великий ризик виникнення конфліктів з близькими людьми. Цей день важливо провести в гармонії з собою і навколишнім світом, інакше сильні емоції можуть нашкодити відносинам. Інтенсивний вплив Повного Місяця буде позначатися на працездатності: з’явиться неуважність, лінь і небажання виконувати прямі обов’язки. Виключити варто будь-які грошові операції, щоб не залишитися без засобів до існування. Поправити матеріальне становище можна буде за допомогою ефективних змов від безгрошів’я.

У серпні відразу кілька планет опиняться в ретроградному русі, що сповільнить діяльність і може негативно позначитися на справах, так і на здоров’я. В останній літній місяць астрологи рекомендують проявити розсудливість і не здійснювати імпульсивних вчинків. Будьте уважні і обережні, щоб виключити невдачі з життя.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.