Авторські статтіНовини

Сексопатолог розповів, як допомогти партнеру з еректильною дисфункцією

Еректильна дисфункція може викликати стрес, як для потерпілого, так і для його партнера, але це можна виправити. Про це заявив авторитетний сексопатолог Деніз Ноулз.

Еректильна дисфункція (ЕД), або імпотенція, як це іноді називають, насправді є загальною умовою. Люди, як правило, асоціюють це з дорослими чоловіками, і це правда, що у 18 відсотків 50-59-річних є проблеми з ерекцією, але 7 відсотків 18-29-річних також страждають. Є безліч факторів, які можуть вплинути на здатність людини, щоб отримати і підтримувати ерекцію.

Алкоголь може діяти як афродизіак і заспокоїти нерви на перші кілька побачень, але він також може бути поганою новиною для ерекції. Така ж дія у рекреаційних наркотиків і деяких видів ліків. Діабет також може бути причиною еректильної дисфункції. Психологічні причини включають депресію, стрес і занепокоєння. Чоловіки іноді турбуються про вагітність нового сексуального партнера, так що потрібно подбати про контрацепцію. Якщо відносини є відносно новими, то партнер може нервувати з приводу виконання. Якщо чоловікові не вдається досягти ерекції, це може додати напруженості і тиску на наступний раз, і ще більше загострить проблему.

Найчастіше, ця напруженість проходить сама по собі. Але якщо це відбувається постійно, і дівчина бачить майбутнє у відносинах, вона повинна говорити про це, інвкше це скоро стане великою проблемою в спальні. Потрібно вибрати час, без відволікань і де ніхто не може підслухати. Потрібно сказати чоловікові, що ви дбаєте про нього, і що вам не потрібно поспішати в плані сексу. Це може зняти тиск і напругу. Відвідування сексотерапії як пара, також може бути варіантом.

“Що б не трапилося, пам’ятайте, є ще багато способів отримати задоволення і бути близькими, навіть якщо ваш партнер не може досягти ерекції. Сексуальні розмови, читання еротичної літератури чуттєвий масаж – все це може допомогти розслабитися, надихнутися і збільшити інтимність. Звичайно, кожна пара відрізняється, і це може зайняти деякий час, щоб з’ясувати, що працює для кожного”, – підсумував Деніз Ноулз.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України