Вчені перетворили супутникові знімки в тривимірні картини гір

Група вчених з Німеччини та Франції перетворила супутникові знімки в тривимірні картини найбільш знаменитих гір світу. Дослідники відзначають, що їх робота допоможе не тільки їх колегам, а й професійним підкорювачам вершин, сноубордистам і простим людям, які захочуть насолодитися прекрасним видом.

Проект стартував ще в 2010 році, тоді група вчених з Німеччини намагалася залучити до роботи своїх колег з Франції та інших країн, але тим дана ідея здалася неперспективною. Німці не зневірилися і приступили до роботи самостійно. Через пару років їх колеги з Франції змінили своє рішення і запропонували свою допомогу.

Зусиллями двох команд вчених, яким допомагала компанія Airbus Group, проект був закінчений. Він являє собою тривимірні карти 13 самих знаменитих гір світу, в їх числі: Еверест, Деналі, Кайлас, Нандадеви і багато інших.

Вчені відзначають, що їх робота буде корисна не тільки їх колегам, а й простим людям, які хочуть поринути у красу природи. Дослідники впевнені, професійні альпіністи також подякують їх. Крім того, створені карти оновлюються в режимі реального часу, тому найменші зміни будуть зафіксовані.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Анонім

    Покажіть побільше картин!…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh