Авторські статті

СБУ ліквідувала два небезпечні канали контрабанди психотропів. Відео

Служба безпеки України провела спецоперацію з ліквідації контрабандного постачання в Україну та розповсюдження небезпечних психотропних речовин.
Припинено протиправну діяльність двох злочинних груп, які реалізовували психотропи на території Харківської, Київської, Одеської та Львівської областей.


Партії з психотропними речовинами (від 500 грамів і більше) зловмисники замовляли в Китаї та контрабандним шляхом доставляли через міжнародну поштову службу на адреси українських кур’єрів. У посилках контрабандисти ретельно маскували психотропи, приховуючи їх у середині побутових та електронних приладів (корпуси фільтрів для води, акустичні колонки, дитячі іграшки тощо). Адміністратори отримували через мережу Інтернет замовлення та організовували збут психотропу у роздріб. Оплата відбувалась через інтернет-гаманець.
Встановлено, що кошти, які надходили на рахунки інтернет-гаманців, за допомогою системи електронних платежів виводились на територію Росії, де через банківські установи РФ переводилися організаторами у готівку.
У рамках спеціальної операції, яка тривала протягом останніх півтора місяця, співробітники СБУ ліквідували два потужні канали контрабандного постачання в Україну психотропної речовини «PVP». Наркомережа була організована та координувалася з території Російської Федерації.
Затримано 6 осіб, з незаконного обігу вилучено понад два кілограми концентрованого психотропу та велику кількість виготовлених сумішей для паління.


Наразі затриманим оголошено про підозру за ч. 3 ст. 305 (контрабанда психотропних речовин) та ч. 3 ст. 307 (виготовлення, зберігання, пересилання та збут психотропних речовин) Кримінального кодексу України.


Прес-центр СБ України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України