Авторські статті

Сазонов: У «Квартала» був дуже кумедний номер про «Петра Інкогніто» на Мальдівах. Тепер можна по гарячих слідах створювати новий

Кирило Сазонов зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук», що кілька років тому багато українців пафосно кричали – як може Верховний головнокомандувач поїхати у відпустку під час війни?! При цьому політолог цікавиться, чи будуть ці люди настільки ж пафосно ставити це питання зараз? Ті, кому подобався термін «Петя Мальдівський» – чи не почнуть вони зараз говорити про «Вова Оманський»?

Сазонов підкреслив, що він в даному випадку нічого не вимагає і нікого не засуджує, а просто хоче краще зрозуміти людську природу. Раніше в «Вечірньому кварталі» показали досить кумедний номер про «Петра Інкогніто», який відпочиває на Мальдівах. Що ж, тепер «кварталівці» сміливо можуть готувати новий такий номер – як кажуть, по гарячих слідах.

Сюди також можна додати і відмазки (інше слово тут просто не підходить) Офісу президента, який розповідав про робочій зустрічі українського гаранта з оманскою міністром, відповідальним за іноземні справи (не плутати з главою МЗС). Це класичний випадок брехні – адже президент, згідно з протоколом, зустрічається з іншим президентом, генсеком, вождем, і так далі, залежно від ладу в тій чи іншій державі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України