Сазонов: У «Квартала» був дуже кумедний номер про «Петра Інкогніто» на Мальдівах. Тепер можна по гарячих слідах створювати новий

Кирило Сазонов зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук», що кілька років тому багато українців пафосно кричали – як може Верховний головнокомандувач поїхати у відпустку під час війни?! При цьому політолог цікавиться, чи будуть ці люди настільки ж пафосно ставити це питання зараз? Ті, кому подобався термін «Петя Мальдівський» – чи не почнуть вони зараз говорити про «Вова Оманський»?

Сазонов підкреслив, що він в даному випадку нічого не вимагає і нікого не засуджує, а просто хоче краще зрозуміти людську природу. Раніше в «Вечірньому кварталі» показали досить кумедний номер про «Петра Інкогніто», який відпочиває на Мальдівах. Що ж, тепер «кварталівці» сміливо можуть готувати новий такий номер – як кажуть, по гарячих слідах.

Сюди також можна додати і відмазки (інше слово тут просто не підходить) Офісу президента, який розповідав про робочій зустрічі українського гаранта з оманскою міністром, відповідальним за іноземні справи (не плутати з главою МЗС). Це класичний випадок брехні – адже президент, згідно з протоколом, зустрічається з іншим президентом, генсеком, вождем, і так далі, залежно від ладу в тій чи іншій державі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh