Новини з Австрії

Бейбі-Гітлер і еко-фашист – інтерв’ю майбутнього канцлера Австрії Себастіана Курца викликало лють серед активістів

Буря обурення серед активістів піднялася після того, як бос ÖVP Себастьян Курц сказав у своєму інтерв’ю, що приватні рятувальники на морі приносити смерть. Він буквально сказав: «зрештою, дії приватних морських рятувальників призводять до більшої кількості смертей. Це правда: порятунок у Середземному морі і прямий квиток у Європі означає, що все більше і більше людей відправляються їх тонути. Всі ті, хто вірять, що вони роблять щось хороше, повинні визнати, що завдяки їх діям спостерігається це доведене збільшення числа загиблих ».

Першими виступили морські рятувальники німецької організації Lifeline і назвали майбутнього канцлера Австрії Себастьяна Курца «Маленьким Гітлером (Baby-Hitler). Тепер до дискусії приєдналася і найвідоміша морська рятувальниця Карола Ракеті, яка образила Курца: « Такі заяви можна назвати екофашистськими».

Представник кліматичної активісткі і рятівниці Кароли Ракеті поясниви, що вона мала на увазі під цим повідомленням: «Якщо Курц думає тільки про льодовиках в Австрії, а не про глобальні наслідки глобального потепління, то ви, можливо, можете назвати це еко-фашизмом. Австрія не може бути зеленим оплотом Європи —  права людини поширюються на всіх, або вони нічого не варті».

Світлина: wiki.org

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України