Новини з Австрії

Погода пішла на співпрацю з урядом Австрії: буде падіння температури на 20 градусів

Навіть погода пішла назустріч діям уряду Австрії в боротьбі з коронавірусом і мотивує населення на знаходженні будинку

Величезні маси холодного повітря рухаються в бік Австрії, що вже сьогодні привее до падіння температур на 20 градусів від весняної до практично зимової морозної погоди.

Такий прогноз стосується неділі і, можливо, усього тижня, коли максимальні температури в Австрії складуть будуть тільки від нуля до семи градусів. Вся Австрія буде повністю охоплена холодним повітрям і низька температура мінус п’ять градусів за Цельсієм можлива навіть на рівнинах. Такі температури не є незвичними для другої половини березня — однак за попередньої теплої погоди рослини і дерева зацвіли рано і абрикоси, яблуні, груші й вишні можуть постраждати від таких заморозків.

Як вплине похолодання на епідемію поки незрозуміло. Одні дослідження свідчать, що вірус втрачає активність через високі температуру. При прохолодні або холодної температури і сухому повітрі ризик зараження вище — деякі віруси довше живуть на морозі і слизові оболонки людей більш сприйнятливі до вірусів взимку. Коли швидко вдихається багато холодного повітря, організм намагається сконцентрувати тепло всередині, і слизові оболонки дихальних шляхів погано забезпечуються кров’ю. Це означає, що імунні клітини не потрапляють туди, куди швидко проникає чужорідний вірус.

Однак є й інші прогнози щодо подальшого розвитку пандемії Covid 19. Американські дослідження нещодавно спростувало інформацію про те, що підвищення температури може уповільнити розповсюдження вірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh