Новини з Австрії

Погода пішла на співпрацю з урядом Австрії: буде падіння температури на 20 градусів

Навіть погода пішла назустріч діям уряду Австрії в боротьбі з коронавірусом і мотивує населення на знаходженні будинку

Величезні маси холодного повітря рухаються в бік Австрії, що вже сьогодні привее до падіння температур на 20 градусів від весняної до практично зимової морозної погоди.

Такий прогноз стосується неділі і, можливо, усього тижня, коли максимальні температури в Австрії складуть будуть тільки від нуля до семи градусів. Вся Австрія буде повністю охоплена холодним повітрям і низька температура мінус п’ять градусів за Цельсієм можлива навіть на рівнинах. Такі температури не є незвичними для другої половини березня — однак за попередньої теплої погоди рослини і дерева зацвіли рано і абрикоси, яблуні, груші й вишні можуть постраждати від таких заморозків.

Як вплине похолодання на епідемію поки незрозуміло. Одні дослідження свідчать, що вірус втрачає активність через високі температуру. При прохолодні або холодної температури і сухому повітрі ризик зараження вище — деякі віруси довше живуть на морозі і слизові оболонки людей більш сприйнятливі до вірусів взимку. Коли швидко вдихається багато холодного повітря, організм намагається сконцентрувати тепло всередині, і слизові оболонки дихальних шляхів погано забезпечуються кров’ю. Це означає, що імунні клітини не потрапляють туди, куди швидко проникає чужорідний вірус.

Однак є й інші прогнози щодо подальшого розвитку пандемії Covid 19. Американські дослідження нещодавно спростувало інформацію про те, що підвищення температури може уповільнити розповсюдження вірусу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України