Авторські статті

Сазонов: при Януковичі в Міноборони були диверсанти, але до того Гриценко був міністром і чомусь вже тоді став знищувати армію

Дивно, що досить багато людей весь позитивно сприйняли дрібне хамство справжнього полковника і колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка Вакарчуку і Гройсману в ефірі одного з телеканалів. Тоді Гриценко показав кмітливість і вирішив пригрузити молодих політиків цифрами про бюджет України. Про це у своєму блозі пише політолог Кирило Сазонов.

Він зазначає, що при всій повазі до Анатолія Гриценка хотілося б нагадати йому дві речі. Перша – в якому стані і з якими ресурсами українська армія зустріла російського агресора в 2014 році. При Вікторі Януковичі в Міноборони були не просто злодії, а диверсанти, але до того Гриценко був міністром і чомусь вже тоді став знищувати армію. Отже, виникає питання: то чи варто так впевнено грубити новим політикам в ефірі, при такому минулому? Якби не миттєва реакція добровольців і волонтерів в 2014 році, різних «ЛНР» і «ДНР» було б десяток.

Сазонов пише, другу річ, яку хотілося б нагадати Гриценко – громадяни України дали оцінку лідеру призера «Громадянської позиції», як кандидату в президенти 31 березня, не найвищу. Залишилося дочекатися парламентських виборів. Судячи з усього, народ втомився від тих, хто двадцять років біля влади і хоче інших. Так що не треба заважати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України