Авторські статті

Політолог: якби не реакція суспільства – Шарій, Клюєв і Кузьмін отримали посвідчення кандидатів у нардепи

Політолог Віталій Бала назвав головна подія тижня, що минає. На думку політолога, головним подією тижня стала реакція суспільства на реєстрацію ЦВК після рішень судів кандидатів у депутати, які не жили в Україні останні п’ять років.

Політолог наголошує, громадяни продемонстрували, що вони не готові і не будуть миритися з порушенням закону з боку влади, судів, політиків. ЦВК згодом зняла з реєстрації Клюєва, Шарія, Кузьміна, альо, навіщо було їх реєструвати – питання так не отримав відповіді. Крім них, є також Саакашвілі. Подобається це комусь чи не подобається, але реально він не був в Україні останні п’ять років і це факт, але його все одно зареєстрували. Правила для всіх повинні бути однакові, як і вимоги закону. В іншому випадку потрібно змінювати статтю 76 Конституції України.

Віталій Бала зазначає, знову привернув до себе увагу голова ВП Богдан, який заявив, що протести проти реєстрації одіозних політиків кандидатами в нардепи організував Порошенко. Навіть нічого тут коментувати, тому що дурість не коментуються.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.