Політолог: якби не реакція суспільства – Шарій, Клюєв і Кузьмін отримали посвідчення кандидатів у нардепи

Політолог Віталій Бала назвав головна подія тижня, що минає. На думку політолога, головним подією тижня стала реакція суспільства на реєстрацію ЦВК після рішень судів кандидатів у депутати, які не жили в Україні останні п’ять років.

Політолог наголошує, громадяни продемонстрували, що вони не готові і не будуть миритися з порушенням закону з боку влади, судів, політиків. ЦВК згодом зняла з реєстрації Клюєва, Шарія, Кузьміна, альо, навіщо було їх реєструвати – питання так не отримав відповіді. Крім них, є також Саакашвілі. Подобається це комусь чи не подобається, але реально він не був в Україні останні п’ять років і це факт, але його все одно зареєстрували. Правила для всіх повинні бути однакові, як і вимоги закону. В іншому випадку потрібно змінювати статтю 76 Конституції України.

Віталій Бала зазначає, знову привернув до себе увагу голова ВП Богдан, який заявив, що протести проти реєстрації одіозних політиків кандидатами в нардепи організував Порошенко. Навіть нічого тут коментувати, тому що дурість не коментуються.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh