Авторські статті

Кремль буде намагатися залякати Україну зсередини, саме тому на Донбас прибули кадрові російські офіцери

У Кремлі зрозуміли, що від пострілів важкої артилерії толку мало, тим більше, що після таких провокацій відразу ж прилітає «отвєтка» від ВСУ і розгрібати доводитися дуже навіть неслабо. Тому Москва вирішила вдатися до тактики, яка вже напрацьована роками в різних куточках світу. Мова йде про диверсійні групи.

Саме тому на Донбас прибули кадрові російські офіцери, завдання яких не готувати наступ, а навчати диверсійні групи, готувати їх для роботи на передку і навіть на території, підконтрольній Україні.

Кирило Сазонов зазначає, що потрібно більш ретельно звертати увагу на покинуті пакети, сумки в людних суспільних місцях, ну і, звичайно ж, потрібно посилити охорону важливих об’єктів інфраструктури. На думку політолога, ніхто не може сьогодні виключати той факт, що на Донбасі будуть чути поодинокі постріли, а ворог спробує почати справжню терористичну війну на мирній території України. Сазонов пише, що як би хто не говорив, але настрої українців далекі від капітуляції, тому Москва буде намагатися залякати Україну зсередини. Організовувати теракти Кремлю не звикати. Росіяни в політичних інтересах на своїй території можуть підривати будинки, а Україну їм точно не шкода.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України