6 головних причин, чому ти весь час хочеться спати

Втома, відсутність концентрації і вічна сонливість – як позбавитися від симптомів, які заважають насолоджуватися життям.

Проблеми зі сном зараз є в кожного жителя мегаполіса, але не потрібно вважати, що це норма. Ми прокидаємося щодня в 7 ранку, лягаємо в 12 ночі, проте все одно відчуваємо себе дуже сонними. Чомусь саме цих семи годин, про яких кажуть вчені і лікарі, нам катастрофічно не вистачає. Є деякі ознаки того, чому ви відчуваєте себе невиспаними, такі як погана увага, відсутність концентрації.

Головні причини постійної сонливості

Неякісний сон

Найбільш часта причина сонливості в денний час – недостатньо якісний сон вночі. Можливо, ви не знаєте, скільки годин вам потрібно, щоб виспатися, і саме тому ви весь день відчуваєте себе сонною (таке трапляється при нестачі, так і надлишку годин сну). Нормальним є і той факт, що погана обстановка, зайві звуки, наявність світла можуть заважати не тільки того, щоб заснути, але і того, щоб отримати повноцінний сон.

Апное уві сні

Апное уві сні – стан, при якому припиняється легенева вентиляція на 10 секунд і більше. Це може відбуватися 10 або 100 разів на годину і може призвести до пауз, супроводжуваним хропінням і короткочасним пробуджень. З кожним пробудженням ви переключаєтеся на короткі фазі сну, при цьому зовсім не будете пам ” ятати про те, що прокидалися.

Така фрагментація сну призводить до денної сонливості, адже організм не встигає повністю відновитися за ніч

Нарколепсія

Це захворювання нервової системи, одним із симптомів є надмірна сонливість. Найчастіше це супроводжується фрагментацією сну – він переривається яскравими і найчастіше страшними сновидіннями, які не приносять задоволення, а вдень у вас з’єднання є слабка концентрація і депресія.

Найбільш характерним симптомом нарколепсії є катаплексія, яка характеризується раптовою втратою м’яка м’язового тонусу, яка провокується емоційними реакціями, наприклад, сміхом, гнівом або подивом.

У всіх випадках сонливість необхідно лікувати у лікаря.

Синдром хронічної втоми

Стан, яке дуже часто зустрічається у багатьох молодих людей, яка викликає втому і сонливість. Найчастіше виникає із-за незбалансованої емоційно-інтелектуального навантаження, яка порушує сон.

Допомогти з цим можуть лікарі, які нормалізують режим відпочинку, а також фізичні навантаження, пропишуть курс масажу і багато іншого.

6 главных причин, почему ты все время хочешь спать

Синдром Клейне – Левіна

Вважається, що це захворювання досить рідкісне. Лікарі взагалі вважають його патологією з минущими періодами сну і неспання, режим яких повністю порушений. Під час нападу людина може спати до 18 годин у добу. Це захворювання несе неврологічний характер, і його причини не знають лікарі та вчені.

Епізодичність хвороби може тривати кілька днів, тижнів, місяців.

Порушення циркадного ритму сну

Циркадний ритм – природні годинники тіла, які допомагають координувати цикл «світло –темрява». Якщо ця година зміщена, ви можете бути сонним в невідповідний час. Наприклад, якщо у вас розвинувся синдром фазі сну, увечері ви будете почувати себе сонним. З синдромом затримки фази сну вам буде важко заснути, а вранці ви будете хотіти спати.

Цей синдром досить легко вилікувати, необхідно тільки звернути до лікарів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh