Авторські статтіЗдоров'я

Леді досконалість: навіщо жінки збільшують груди і зменшують ніс

«Не родись красивою, а родись щасливою», – говорить прислів’я. Але в реальному житті одне іншому не заважає. Жінка, яка подобається собі, частіше посміхається, випромінює гармонію і притягує погляди.

Спрага ідеалу

Всі великі винаходи і подвиги чоловіки роблять заради жаги пізнання, досягнення ідеалу і… заради жінок. Пластична хірургія не виняток.

Перші операції по корекції зовнішності робили в Стародавньому Єгипті та Індії. Китайці легко виправляли заячу губу. В епоху Відродження у медицині з’явився навіть окрема «хірургія краси». В Європі в нашому столітті хірурги освоїли ліпосакцію і ринопластику.

Але головне, зараз пластична хірургія доступна будь-якій жінці. Чому не зробити собі трішки краще, якщо це можливо?

Леди совершенство: зачем женщины увеличивают грудь и уменьшают нос

Дорога до зірок

Відомі жінки краще за всіх знають, які можливості відкриває зовнішність. До змін актриса – так, симпатична, здається, ну навіщо ще щось покращувати, і так мило. Але після! Яскрава, загадкова, практично досконала краса. І це підтверджує успіх у професії і обожнювання шанувальників.

Візьмемо Анджеліну Джолі. Пластика зробила її носик витонченим, а корекція скул підкреслила індивідуальність.

Те ж саме сталося з Ніколь Кідман: ринопластика і високі вилиці надали особі аристократизм. Кумиром мільйонів після корекції носа, щік і губ стала Меган Фокс.

Леди совершенство: зачем женщины увеличивают грудь и уменьшают нос

Леди совершенство: зачем женщины увеличивают грудь и уменьшают нос

Фахівці з пластики стверджують: Кім Кардашьян почала з ринопластики, збільшення грудей та корекції живота. І стала мегазіркою, збільшивши сідниці. Пізніше Кім зізналася, що хотіла позбутися від провалів на «п’ятій точці». У розмірах сідниць з нею змагається Дженніфер Лопес. Памела Андерсон не була б Памелою Андерсон, якщо б не збільшила грудей, на які заглядаються шанувальники.

Можна згадати Мерилін Монро, яка почала кар’єру з зовнішнього преображення – корекція носа і підборіддя, збільшення грудей – і стала еталоном краси на всі часи.

Прикладів вдалої зміни зовнішності і, як наслідок, долі можна навести десятки.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України