Авторські статті

Сазонов: Як там Голобородько в серіалі говорив? Всі ці дачі, кортежі – куди?

Кирило Сазонов нагадав на своїй сторінці у «Фейсбук», що раніше Денис Шмигаль заявив про намір створити в Україні Стабілізаційний фонд на майже 200 мільярдів доларів. За словами політолога, таку ініціативу можна тільки похвалити.

Сума дійсно вражає, і, як запевняє глава уряду, її має вистачити для того, щоб забезпечити громадян, які потребують сьогодні допомоги через втрату роботи, а також пенсіонерів. Звичайно, сказати навскидку, вистачить 200 мільярдів, чи ні, досить складно. Проте головна проблема в іншому – де взагалі знайти цю суму в умовах серйозних недонадходжень до державного бюджету.

Самий логічний варіант – менше витрачати. Як там Голобородько в серіалі говорив? Всі ці дачі, кортежі – куди? Відповідно, потрібно нещадно урізати всі статті бюджетних витрат, викликають запитання. Яскравий приклад – ДУСЯ, Держуправсправами президента. Навіщо главі держави натовп обслуги, сторожів, будуправління, поліклініки, пансіонати, санаторії і навіть лікеро-горілчаний завод? Також можна провести ревізію міністерств, відомств інспекцій і чиновників в цілому – адже на їх утримання витрачаються чималі суми. Звичайно, можна і банально запустити друкарський верстат, але в такому випадку потрібно готуватися до зростання інфляції і девальвації гривні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України