«РФ сильно нервує і звинувачує Київ»: В Україні заявили, що рішення по Донбасу можуть бути прийняті тільки після консультацій з ОБСЄ, ФРН і Францією – Казанський

Відомий український журналіст і блогер Денис Казангский у своєму телеграм-каналі коротко розповів про ситуацію, яка відбувається зараз на полях переговорів у Мінську за Донбасу. А якщо бути точніше, то він повідав про те, що із-за жорсткого карантину зустріч ТКГ в столиці Білорусі була скасована.

Таким чином, у своєму пості журналіст написавши: «Із-за карантину зустріч ТКГ у Мінську сьогодні не відбудеться, і тому створення консультативної ради з «громадськими діячами» ЛДНР поки відкладається. Більше того, міністр окупованих територій Резніков вже починає потихеньку включати задню і каже, що безпосереднє рішення про створення ради може бути прийнято тільки після консультацій з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Це добре. Мабуть, розум узяв гору».

Також журналіст, говорячи про реакцію Росії на події, додав: «У свою чергу росіяни вже психують і звинувачують Україну в зриві домовленостей. Зокрема, про це у своєму телеграмі пише близький до Суркову політолог Чеснаков. Це теж хороший сигнал».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh