Авторські статті

«РФ сильно нервує і звинувачує Київ»: В Україні заявили, що рішення по Донбасу можуть бути прийняті тільки після консультацій з ОБСЄ, ФРН і Францією – Казанський

Відомий український журналіст і блогер Денис Казангский у своєму телеграм-каналі коротко розповів про ситуацію, яка відбувається зараз на полях переговорів у Мінську за Донбасу. А якщо бути точніше, то він повідав про те, що із-за жорсткого карантину зустріч ТКГ в столиці Білорусі була скасована.

Таким чином, у своєму пості журналіст написавши: «Із-за карантину зустріч ТКГ у Мінську сьогодні не відбудеться, і тому створення консультативної ради з «громадськими діячами» ЛДНР поки відкладається. Більше того, міністр окупованих територій Резніков вже починає потихеньку включати задню і каже, що безпосереднє рішення про створення ради може бути прийнято тільки після консультацій з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Це добре. Мабуть, розум узяв гору».

Також журналіст, говорячи про реакцію Росії на події, додав: «У свою чергу росіяни вже психують і звинувачують Україну в зриві домовленостей. Зокрема, про це у своєму телеграмі пише близький до Суркову політолог Чеснаков. Це теж хороший сигнал».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України