Авторські статті

Зеленський у своєму бажанні отримати ще більше влади зовсім самотній, і йому спертися не на кого – політолог

Кирило Сазонов нагадав на своїй сторінці у «Фейсбук», що й Денис Шмигаль, і Арсен Аваков заявили, що на поточний момент ніякої необхідності у введенні на всій території України режиму надзвичайного стану немає. За словами політолога, у зв’язку з цим виникає кілька логічних запитань, і один із них, – кому ж все-таки вигідно ПП?

Проти введення такого режиму вже висловилися і глава уряду, і міністр внутрішніх справ, і представник Офісу президента. Виходить, що на даному етапі цього хоче лише Володимир Зеленський? В такому випадку президента можна привітати – він абсолютно самотній у своєму бажанні отримати ще більше влади. Спертися тут Зеленському просто не на кого.

Навіть соратники і союзники глави держави явно не розуміють, для чого йому потрібні додаткові повноваження. Також незрозуміло, як ці самі додаткові повноваження можуть реально допомогти у боротьбі з епідемією коронавіруса? Між тим парламент переносить своє позачергове засідання на п’ятницю або суботу. Крок, в принципі, очікуваний – адже все це затівалося заради введення режиму надзвичайного стану, проте основне блюдо, образно кажучи, протухло ще на кухні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України