Новини з Австрії

Найпопулярніші дитячі імена у Відні в 2020 році

Емілія і Максиміліан – найпопулярніші дитячі імена у Відні в 2020 році

Ці імена були найпопулярнішими дитячими іменами в федеральній столиці у 2020 році. Про це повідомив департамент статистики (MA 23). Максиміліан зміг відстояти першу позицію з 2019 року. Емілія ж витіснила Анну з першого місця. Якщо підсумувати різні варіанти написання імен, картина інша.

Щорічно у Відні з’являються на світ близько 20 000 дітей. Згідно MA 23, вони отримують близько 5 000 різних імен. Однак на половину юних городян припадає лише близько 200 імен. Статистика ще не зовсім точна, так як, наприклад, пологи до кінця минулого року ще не зареєстровані.

Серед чоловічих імен Максиміліан очолює попередній рейтинг з 114 випадками. За ним – Давид і Ной. Ці імена носять 104 жителя Відня, які народилися в минулому році. У дівчаток набагато впевненіше лідирує Емілія. У статистиці це ім’я зустрічається 143 рази. На другому місці 114 Міа, що народилися в 2020 році. Лаура займає третє місце з 88 згадками.

Статистики Відня оцінюють імена двома різними способами: по точному написанні і за вимовою. У першому варіанті Sara und Sarah або, наприклад, Alexander und Aleksandar – різні імена, при другому методі вони вважаються одним ім’ям. При таких розкладах Олександр також випереджає в рейтингу імена хлопчиків, за ним слідують Філіп і Матео (все в різних варіантах). У дівчаток лідирують Софії, Емілії і Ханни.

У той же час оцінка показує, що число імен за церковним календарем знижується. Найбільш поширене віденське ім’я – Стефан в День Святого Стефана (26 грудня), Крістіан в Різдво (25 грудня), Мартін на Мартіні (11 листопада), Франц 4 жовтня (Франциск Ассизький), 29 червня (Симон Петрус) Петер і в День святого Вольфганга (31 жовтня) Вольфганг. Те ж саме і з жіночими іменами: Христина на Різдво, Стефані в день Cтефана і Марія в свята 15 серпня і 8 грудня.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України