Коронавірус в Австрії 2 063 нових випадки, контроль на кордонах з Чехією і Словаччиною

В даний час в Австрії налічується 29 802 активних випадків коронавіруса (п’ятниця). Кількість хворих на 100 000 населення – 161,4. Видужали 339 290.

У лікарнях – 1 981, з них 373 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 6 572.

Кількість репродукцій в Австрії продовжує зростати і зараз знову перевищує 1,0. Людина, інфікована CoV, заражає в середньому 1,01 людини. Згідно з останніми розрахунками Агентства з охорони здоров’я (AGES) і Технологічного університету Граца, кількість репродукцій зросла до цього значення. Чотири дні тому воно було 0,97. Згідно з останніми підрахунками, щоденне зростання числа нових інфекцій становив 3,7 відсотка. Значення кількості репродукцій 1,0 означає, що в кожному випадку зараження запускається новий випадок, і вірус поширюється.

Через велику кількість коронарних інфекцій в обох сусідніх країнах Австрія вводить контроль на кордоні з Чехією і Словаччиною. Він вступає в силу в суботу о 00:00. Більш дрібні прикордонні переходи будуть закриті, а фіксовані контрольні пункти замінять попередні мобільні контролі у внутрішніх районах. Про це в п’ятницю повідомив міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер. Згідно з інформацією, в Словаччині за сім днів захворюваність становить 367, а в ЧР – 680. На мільйон жителів Чеська Республіка була першою в світі за новими інфекцій на початку січня, а Словаччина – десятою.

Противники антикоронавірусних заходів зареєстрували чотири мітинги на майбутні вихідні в Відні. Але тільки один з них відбудеться, тому що виконавча влада заборонила три зібрання. Це заявила в п’ятницю прес-секретар поліції Барбара Гасс. У всіх трьох випадках заборона був здійснений відповідно до Закону про збори. Мітинг в наступну суботу на Heldenplatz теж не відбудеться. Причиною став ризик, що суспільний добробут буде поставлено під загрозу на цих заходах. Крім того, заявники в минулому вже скоювали правопорушення відповідно до Закону про збори і Законом про заходи щодо Covid-19.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh