Новини з Австрії

Коронавірус в Австрії 2 063 нових випадки, контроль на кордонах з Чехією і Словаччиною

В даний час в Австрії налічується 29 802 активних випадків коронавіруса (п’ятниця). Кількість хворих на 100 000 населення – 161,4. Видужали 339 290.

У лікарнях – 1 981, з них 373 – у палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 6 572.

Кількість репродукцій в Австрії продовжує зростати і зараз знову перевищує 1,0. Людина, інфікована CoV, заражає в середньому 1,01 людини. Згідно з останніми розрахунками Агентства з охорони здоров’я (AGES) і Технологічного університету Граца, кількість репродукцій зросла до цього значення. Чотири дні тому воно було 0,97. Згідно з останніми підрахунками, щоденне зростання числа нових інфекцій становив 3,7 відсотка. Значення кількості репродукцій 1,0 означає, що в кожному випадку зараження запускається новий випадок, і вірус поширюється.

Через велику кількість коронарних інфекцій в обох сусідніх країнах Австрія вводить контроль на кордоні з Чехією і Словаччиною. Він вступає в силу в суботу о 00:00. Більш дрібні прикордонні переходи будуть закриті, а фіксовані контрольні пункти замінять попередні мобільні контролі у внутрішніх районах. Про це в п’ятницю повідомив міністр внутрішніх справ Карл Нехаммер. Згідно з інформацією, в Словаччині за сім днів захворюваність становить 367, а в ЧР – 680. На мільйон жителів Чеська Республіка була першою в світі за новими інфекцій на початку січня, а Словаччина – десятою.

Противники антикоронавірусних заходів зареєстрували чотири мітинги на майбутні вихідні в Відні. Але тільки один з них відбудеться, тому що виконавча влада заборонила три зібрання. Це заявила в п’ятницю прес-секретар поліції Барбара Гасс. У всіх трьох випадках заборона був здійснений відповідно до Закону про збори. Мітинг в наступну суботу на Heldenplatz теж не відбудеться. Причиною став ризик, що суспільний добробут буде поставлено під загрозу на цих заходах. Крім того, заявники в минулому вже скоювали правопорушення відповідно до Закону про збори і Законом про заходи щодо Covid-19.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України