Життя

Самотні заміжні жінки

Страшна правда відкривається при довірчому особистому спілкуванні. Що з ними не так?

Одинокие замужние женщины

Зовні вони нічим не відрізняються від тисячі заміжніх жінок. Фарбують губи помадою, носять чорні стрінги, стомлено біжать по мокрому тротуару. Ходять в спортзал і на йогу, голять зону бікіні, залишаючи вузьку доріжку волосся по моді, труть попу антицелюлітною рукавичкою. Страшна правда відкривається при довірчому особистому спілкуванні.

Що з ними не так?

Вони самотні!

Хіба таке буває у шлюбі? — запитаєте ви. На жаль, в шлюбі і не таке буває.

Приходять з роботи самотні заміжні пізно, на роботі завжди багато справ. Особливо після шостої. Серед самотніх у шлюбі жінок повно вимушених трудоголіків.

Причин знаходять безліч: начальник козел, то підлеглі – дурепи. Бояться зізнатися собі, що лякає їх насправді. Гулка домашня порожнеча. Несмачний обід. Чергове «як справи» і чоловік, що уткнувся в екран монітора. Деякі чоловіки і до «як справи не дозріли», а до «жерти давай». Таке теж буває. Заміжні самотні страшно боятися вихідних.

Як це виходить, що колись дорогий і бажаний перетворюється в чужого і далекого? Відбувається це поступово або за один день? Чи можна цього уникнути? Це абсолютно не важливо.

Люди змінюються, і це все, що вам потрібно знати про них. Річки течуть, кінострічки завжди мають кінець, продукти псуються, а люди під гнітом життєвих обставин змінюються, іноді непоправно. Змінюються так, що нам з ними не по дорозі.

Розбиваються улюблені чашки, і іноді немає резону їх склеювати. Виходять з ладу електричні чайники. Згорає проводка. Рветься осіннє пальто. Приходити в непридатність стара косметика. Таке буває. Коли це трапляється, ми просто викидаємо непотріб на смітник.

Ніхто не говорити нам треба було краще вибирати косметику, тоді б вона не зіпсувалася. Треба було бути акуратніше з чашкою, тоді б вона не розбилася… Тоді чому про шлюб частенько таке кажуть? Чому засуджують? Загрожують самотністю?

Ми розуміємо – у речей є свій термін придатності і свій кінець. Ми не робимо з цього трагедії. Про відносини такого ми знати не хочемо. Намагаємося переконати себе, що вони вічні. Сидимо на висохлій мумії відносин і переконуємо всіх, що вона жива.

Уявляєте весь жах ситуації, коли ти поспішаєш додому, а там якийсь незрозумілий мужик. Ріже твій хліб твоїм ножем. Бруднить твій туалет. Залишає мокрі сліди, виходячи з твого душу. Перемикає канали твого телевізора, оголошуючи тишу лише йому потрібними звуками. І нікуди не йде!

Більш того, цей мужик ще і має право вимагати звіту, де ти була! Цей мужик може вимагати його сексуально обслужити, має право на свої слиняві обійми. Цей мужик має право обмежувати твоє життя, відлякувати твоїх кавалерів, не пускати тебе на відпочинок і на сайт знайомств. Цей мужик заважає тобі жити і розважатися.

Самотні заміжні, якщо є можливість, зарулюють з подругами на шопінг, в кафе, або злодійкувато поспішають до коханця. Нишком, крадькома вдихають свіже повітря адюльтеру на зім’ятих готельних простирадлах. Постійно дивляться на екран телефону, тому, що поспішають додому. І самі не можуть пояснити, навіщо змінили палкі обійми на холодний борщ, і 1349 серію серіалу «Слід». Вони не можуть пояснити, чому вони це роблять, а я можу. Вони бояться. Боятися залишитися самотніми.

Вони фарбують губи помадою, носять чорні стрінги, стомлено біжать з мокрим тротуаром і не розуміють одного – вони ВЖЕ самотні. Найстрашніший їх кошмар давно вже став реальністю.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України