Життя

На яких жінках не можна одружуватися

Є тип жінок, одружитися з якими — це закопати себе живцем.

На каких женщинах нельзя жениться

Одружуватися можна з ким завгодно. На фригідній. На негарній. Та хоч на дурці. Навіть на шльондрі одружуватися можна, якщо сильно до душі припала.

Але є тип жінок, одружитися з якими — це закопати себе живцем.

Вони перетворюють чоловіка на морального, а часто й фізичної кастрата, який не проживає своє життя, а доживає свій вік.

Про те, що це за створіння такі і як їх розпізнати, я вам зараз розповім.

Пацани, найлютіший ворог вашої мужності, вашої сексуальності і вашого інтелекту — це жінки, для яких справою життя є сім’я.

Самі себе вони часто іменують «щасливі дружини і матері». За фактом це худоба.

У худоби немає інтересів. Придивіться до них: працюють хернею, хобі — нема. Нічим не горять, тягнуть мляве існування.

Вони і попи качають, щоб вискочити заміж і овульнуться. Обзавівшись законним чоловіком, майже завжди розпливаються мордами і попами.

За все своє життя ці баби ставлять перед собою дві мети: чоловік і дитина. Як тільки цілі досягнуті, «щаслива дружина і мама» стає остаточною деграданткою. У законі.

І це не було б так страшно, якби в своє  болото, що провоняло приклеєними до трусів прокладками «на кожен день» вона не тягла за собою чоловіка. Але ж тягне! Тягне зі страху, що втратить.

Нутром чує, що чоловікові з нею нудно і навіть дуже нудно, і робить все, щоб тягнути його на свій рівень — рівень, на якому її овулятор стає нецікавий іншим жінкам.

Робить вона це, занурюючи чоловіка в свій побут: списки продуктів йому телефон, огляд дитячого калу і її власної гінекології.

Спочатку мужик внутрішньо пручається, але рано чи пізно здається. І тоді він виявляє себе в одному ліжку з жінкою, у якої волосся на лобку — більше, ніж на голові, а всі інтереси зводяться до «купити». Неважливо що — собі  пальто, іграшку дитині.

Усвідомивши весь жах свого становища, чоловік підбігає до дзеркала і бачить в ньому вже не себе — колись модного та красивого, а того, хто схожий на його власного батька: одягом, зачіскою, статурою, виразом обличчя.

А адже ще якихось п’ять років тому це був стильний хлопець зі сміливими планами на життя. Все почалося повільно, але вірно змінюватися, коли в його життя ввійшла курка, яка з часом методично почикала зухвалі плани.

Так і живуть. Доживають.

Щоб не поповнити собою стадо таких баранів, звертайте увагу не тільки на цицьки, але й на інтереси жінок, пацани.

Є в жінці устремління, вогонь — ви з нею абсолютно точно не протухнете.

Можливо, вам буде з нею боляче, але вона не перетворить вас в смутного напівімпотента зі списком продуктів в телефоні та з детальним знанням її гінекології в голові.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України