На яких жінках не можна одружуватися

Є тип жінок, одружитися з якими — це закопати себе живцем.

Одружуватися можна з ким завгодно. На фригідній. На негарній. Та хоч на дурці. Навіть на шльондрі одружуватися можна, якщо сильно до душі припала.

Але є тип жінок, одружитися з якими — це закопати себе живцем.

Вони перетворюють чоловіка на морального, а часто й фізичної кастрата, який не проживає своє життя, а доживає свій вік.

Про те, що це за створіння такі і як їх розпізнати, я вам зараз розповім.

Пацани, найлютіший ворог вашої мужності, вашої сексуальності і вашого інтелекту — це жінки, для яких справою життя є сім’я.

Самі себе вони часто іменують «щасливі дружини і матері». За фактом це худоба.

У худоби немає інтересів. Придивіться до них: працюють хернею, хобі — нема. Нічим не горять, тягнуть мляве існування.

Вони і попи качають, щоб вискочити заміж і овульнуться. Обзавівшись законним чоловіком, майже завжди розпливаються мордами і попами.

За все своє життя ці баби ставлять перед собою дві мети: чоловік і дитина. Як тільки цілі досягнуті, «щаслива дружина і мама» стає остаточною деграданткою. У законі.

І це не було б так страшно, якби в своє  болото, що провоняло приклеєними до трусів прокладками «на кожен день» вона не тягла за собою чоловіка. Але ж тягне! Тягне зі страху, що втратить.

Нутром чує, що чоловікові з нею нудно і навіть дуже нудно, і робить все, щоб тягнути його на свій рівень — рівень, на якому її овулятор стає нецікавий іншим жінкам.

Робить вона це, занурюючи чоловіка в свій побут: списки продуктів йому телефон, огляд дитячого калу і її власної гінекології.

Спочатку мужик внутрішньо пручається, але рано чи пізно здається. І тоді він виявляє себе в одному ліжку з жінкою, у якої волосся на лобку — більше, ніж на голові, а всі інтереси зводяться до «купити». Неважливо що — собі  пальто, іграшку дитині.

Усвідомивши весь жах свого становища, чоловік підбігає до дзеркала і бачить в ньому вже не себе — колись модного та красивого, а того, хто схожий на його власного батька: одягом, зачіскою, статурою, виразом обличчя.

А адже ще якихось п’ять років тому це був стильний хлопець зі сміливими планами на життя. Все почалося повільно, але вірно змінюватися, коли в його життя ввійшла курка, яка з часом методично почикала зухвалі плани.

Так і живуть. Доживають.

Щоб не поповнити собою стадо таких баранів, звертайте увагу не тільки на цицьки, але й на інтереси жінок, пацани.

Є в жінці устремління, вогонь — ви з нею абсолютно точно не протухнете.

Можливо, вам буде з нею боляче, але вона не перетворить вас в смутного напівімпотента зі списком продуктів в телефоні та з детальним знанням її гінекології в голові.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh