Політика

Саакашвілі звинуватив українських правоохоронців у вчиненні злочину. Відео

Міхеїл Саакашвілі з нардепом Юрієм Дерев’яна янком прийшли у ГПУ передати заяву про скоєння злочину нацгвардейцами.

З України незаконно вивели трьох громадян Грузії. Про це заявив екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі.

За словами політика, 2 дні тому його колишнього водія Михайла Абзианидзе, екс-начальника охорони Георгія Рубашвили і інструктора Нацгвардії Давида Макишвили схопили на вулиці, посадили в літак і без пояснень військовим бортом відправили в Тбілісі. Саакашвілі стверджує, що одному з них точно заборонили в’їзд в Україну. Хоча підстав для цього не було, тому що всі троє перебували на території держави законно.

“Тут грубо порушено кримінально-процесуальний кодекс України. Тут порушена Конституція і всі міжнародні зобов’язання. Якщо людину депортують з країни, то він проходити через судову процедуру, через апеляцію. Спочатку повинні були пред’явити причини депортації. Нічого не було зроблено. Тобто тут ми маємо справу з правовим актом, з банальним, звичайним і пробачимо бандитизмом”, – заявивши Міхеїл Саакашвілі.

Нагадаємо, що Міхеїл Саакашвілі заявив, що невідомі побили і викрали його друга і колішніх охоронця і водія, яких вислали до Грузії на спецрейс у супроводі Нацгвардії. Крім цього, в Києві невідомі схопили екс-начальника охорони – Георгія Рубашвили.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України