Рухаємося до нашої великої мети малими кроками, тому будьмо у цьому марафонському бігові сильні, витривалі і самодостатні

“Класно, що у пориві бути великою українською родиною ми зійшлися на цей політичний Майдан. Сьогодні найважливішою подією стало затвердження закону, який забезпечує нашим майданівським героям звичний прояв життя – без ґрат, переслідувань та репресій. Цей закон свідчить про те, що ми малими кроками рухаємося до своєї великої мети – звільнення нашої держави від кримінальної орди”, – заявила увечері 19 грудня 2013 року на Майдані Незалежности в Києві народний депутат України від ВО “Свобода” Ірина Фаріон.

Націоналістка підкреслила, що держава – це передусім сила закону і сила нашої культури. А сила нашої традиції та культури – це святий Миколай, який у душах і серцях українців. “Сьогодні він навіть зійшов на деяких “регіоналів”, бо вони підтримали цей закон, але ми надто глибокі і мудрі люди, аби не усвідомлювати, що насправді цей документ – це боротьба з наслідками ситуації в державі, а не з причинами того, що нас вивело на Майдан. Тому можемо ствердити, що найголовніший закон нашого життя – не тільки Конституція як закон держави. Найважливіший закон – це закон причини і наслідку. Нині головне наше завдання – побороти цю причину, яка призвела до страшних наслідків, із якими ми через голосування добре впоралися. Ухвалення цього закону – лише один важливий крок, без якого наша подальша боротьба була б набагато складнішою. Мені здається, що в нас було б менше моральної і духовної сили”, – констатувала свободівка.

“Коли на кін історії виходять дві сили – перемагає сильніший, можливо, сильніший фізично; але разом з тим, фізична сила – минуща. Проте якщо на кін історії виходить фізична сила і сила духу, то силу духу здолати неможливо. Чи могли здолати тюрми силу духу Тараса Шевченка? – Ні! Чи могли сталінські тюрми здолати силу духу Івана Багряного? – Ні! Це ще раз підтверджує: якщо ми з вами зростатимемо духовно, морально, інтелектуально, то ніщо і ніхто нас не зможе здолати. Нині дух святого Миколая закликає нас до глибинного умиротворення, до піднесення із себе тайників добра, світла і любови, але разом з тим, маємо пам’ятати иншу мудрість: той, хто висловлює жалість до зла, шкодить добру. Не може бути спільною мета у миші та кота. Маємо добре знати, хто є миші у нашій політиці і хто є коти. Але я хочу, щоби ми ставали левами.

Рухаємося до нашої великої мети малими кроками, тому будьмо у цьому нашому марафонському бігові сильні, витривалі і самодостатні. Розуміймо, що лише наша внутрішня певність у перемозі направду стане гарантом, аби ми сягнули найвищої точки нашої незалежности і відправили у відставку уряд Азарова, а за ним і цього ординця Януковича. Тримаймося разом – Господь з нами!”, – закликала Ірина Фаріон.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh