“Пікантні” подробиці підпільних угод Януковича-Путіна приховуватимуть, допоки стоятиме Майдан, якого обидва диктатори нестерпно бояться

Московські угоди Путіна-Януковича, що їх чинний режим намагається подати українському суспільству як “небачену перемогу української влади”, насправді є зашморгом для України. За здачу національних інтересів режим Януковича зобов’язаний нести відповідальність за державну зраду, що передбачено статтею 111 Кримінального кодексу України.

Про це заявив 19 грудня 2013 року народний депутат України, очільник Уряду національної альтернативи ВО “Свобода” Олександр Сич.

Як зазначив свободівець, реальний зміст і масштаби підпільно укладених між Путіним та Януковичем угод можна буде повністю оцінити лише тоді, коли вдасться домогтися їх оприлюднення. Єдина причина, чому цього не було зроблено досі, – Майдан, якого нестерпно бояться обидва диктатори: “Обидва диктатори приховуватимуть “пікантні” деталі оборудок, допоки стоїть Майдан, якого бояться не лише на Банковій, але й у Кремлі”.

Як зазначив Олександр Сич, навіть розголошені деталі угоди свідчать про здачу режимом Януковича національних інтересів Української держави шляхом звичайнісінького торгу на користь інтересів “сім’ї” та окремих олігархів. Наслідки підписаних угод свободівець охарактеризував так: “По-перше, за порятунок режиму і хабар олігархам заплатять звичайні українці. І ця сума буде набагато більшою, аніж задекларовані 15 мільярдів доларів. По-друге, Путін суттєво посилить контроль над нашою зовнішньою та гуманітарною політикою, стратегічними галузями, Кримом. Не дуже здивуюсь, якщо в так званому “оновленому” Кабміні кремлівська колона поповниться ще й Медведчуком. По-третє, Кремль підвісить режим Януковича на “газовому” гачку – адже зміни до газового контракту не зобов’язують Путіна до зниження ціни на газ, яку переглядатимуть щоквартально, а лише надають йому на це право. Тобто це не перемога, а зашморг! І йдеться не про знижку чи кредит, а про ганебний торг національними інтересами, за який режим рано чи пізно триматиме відповідь за державну зраду, що передбачено статтею 111 Кримінального кодексу України”.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. “народу и Украине хорошо” надо писать в кавычках.

  2. Олександр,як би у вас була хоч крапля людської гідності ,ви б таке не писали…Ви і вам подібні заслуговують таку владу,тільки шкода,що таких як ви ще є багато і тому нормальні люди не можуть жити гідно в своїй країні…повірте,в Росії ще більші проблеми ніж в Україні і слов,ян там практично не залишилось…подивіться це звернення і тоді може у вас хоч трохи проясниться в вашій голові http://italian76.livejournal.com/612856.html і це правда,я часто буваю в Росіі,так як половина моєї сім.ї живе там…я це бачу на власні очі,а не слухаю якусь пропоганду

  3. Александр

    Путин и Янукович боятся майдана!? Не смешите меня!!!!!! Не преувеличивайте свою значимость, а то без штанов останетесь! Спецподразделения разгонят в течении получаса. Если поднимется Юг, Восток, то мало не покажется этим продажным галицаям и тройке обанкротившихся вождей, котоые уже в открытую признают проведенную предварительно подготовку боевиков, финансирование америкосами и гейропой!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh