Авторські статті

Прокуратура маніпулює фактами щодо акцій протесту і не збирається карати винних в побитті мирних людей

Генеральна прокуратура відверто маніпулює фактами щодо акцій протесту, які відбуваються в Києві. Про це журналістам в кулуарах Верховної Ради заявив лідер “УДАРу” Віталій Кличко, коментуючи виступ у парламенті Генпрокурора Пшонки.

“Ми всі стали свідками того, що Генпрокуратура маніпулює фактами. Те, що сьогодні відбулося, ще раз підтверджує, що ні суди, ні прокуратура ніколи не будуть мати підтримки людей, бо займаються маніпуляціями”, – сказав Кличко.

Він зазначив, що прокуратура зробила маніпулятивну відеопідбірку, мета якої – показати, нібито мітингувальники самі винні. Кличко підкреслив, що це вкотре свідчить, що влада не збирається притягувати винних до відповідальності.

Лідер “УДАРу” зазначив, що практично всі сутички, які відбулися, були спровоковані “тітушками”, які працюють на владу. “Я неодноразово бачив, як в бік мирних учасників акцій протесту летіло каміння із-за спин правоохоронців. І кидали каміння люди в цивільному одязі”, – сказав Віталій Кличко.

Лідер “УДАРу” закликав людей дати об’єктивну оцінку всім діям прокуратури та правоохоронців, а також владі в цілому. “Ми не хочемо жити за тими принципами, які пропонує влада. Відсутність правди, відсутність закону. А сьогодні з боку прокуратури відбулося промивання мізків в дусі кращих радянських часів, – сказав Кличко. – І це ще раз раз показує, що у народу України є єдиний вихід-перезавантаження влади. Дострокові вибори Президента і парламенту”,- наголосив Віталій Кличко.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України